Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Zrealizujte svůj teambuilding v zábavním parku BRuNO

O tom, jak dobře utužit pracovní kolektiv, už bylo napsáno mnoho článků. Každý správný manažer ví, že nejlepší stmelení jeho pracovní skupiny se neodehrává na pracovišti, ale právě naopak, někde úplně mimo. Abyste dostali ze zaměstnanců ty nejlepší výkony, musíte je umět opravdu dobře motivovat. Nejlepší motivací jsou firemní večírky, teambuldingy, tematické akce a různé aktivity, v rámci kterých se prohloubí vzájemné vztahy v kolektivu. Zrealizovat takovou akci je jedna věc, ale hned ta druhá je to, že základem úspěchu daného počinu je především místo, kde se bude stmelování odehrávat. Nejenže tento prostor musí být zajímavý, zábavný a pestrý, ale záležet bude i na formě a úrovni cateringu. Jen tak mohou být všichni spokojeni. Pojďme se podívat na tip, se kterým nešlápnete vedle.

Proč neuspořádat teambuilding v Brně?

Brno je opravdu zajímavým místem naší republiky. Vtipy o něm snad znají úplně všichni, nejen Pražáci. A právě i díky tomu může být Brno ideálním městem pro vaši akci. Teambulding v Brně se pak může stát doslova legendárním. A to i pro výjimečnost místa, jakým je zábavní park BRuNO. Právě tady můžete totiž prožít nezapomenutelné okamžiky se svojí pracovní skupinou.

Zábavní park BRuNO ideálním místem pro akci

Zábavní park BRuNO je opravdu výjimečným místem pro firemní akci či teambulding. Naleznete zde atrakce, na které jen tak v celé České republice nenatrefíte. K dispozici jsou jak vnitřní, tak i ty venkovní. Primárně byly a jsou zaměřeny na děti, ale věřte, že větší zábavu a odreagování si zde užijí právě dospělí. Od panoramatické vyhlídky s prosklenou podlahou ve výšce 22 metrů přes různé komíny, průlezky, tunely, tobogány, skluzavky a pavoučí sítě až po autodrom, plovoucí lodičky a podzemní chodby.

Firemní akci doplní prvotřídní catering

Součástí zábavního parku je i restaurace Brno, jež se stane doslova „třešničkou“ na firemní akci a zajistí kompletní catering, na míru vašim potřebám. Nikdo nezůstane o hladu, ba naopak, a ještě více to umocní celkový dojem z teambuildingu. Každý z účastníků bude ještě dlouho vzpomínat na legendární akci v Brně.

Tak neváhejte a už si rezervujte termín!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist