Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Zdravotní bonbóny VIVIL proti kašli

S letošním nestandardním zimním počasím se každý člověk srovnává jinak. Lidem se silným imunitním systémem se to daří samozřejmě podstatně lépe než těm, kteří jsou náchylní k nachlazení při každém závanu studeného větru. Při prvních atacích nemoci se obvykle rychle vypraví do lékárny a nakupují léky hlava nehlava, jen aby nemoc nepropukla. Mnohdy jim to pomůže. Je však třeba si uvědomit, že každý lék je zároveň tak trochu jed. Chemické látky, obsažené v lécích, mohou při zbytečném užívání napáchat víc škody než užitku. Zkuste se raději své magistry zeptat na zdravotní bonbóny VIVIL. Jejich přírodní složení rozhodně tělu neublíží.

Černý rybíz + bylinky

 

Jedna z variant bonbónů VIVIL, která opravdu přispívá ke zmírnění dráždění ke kašli.

Bylinkový drops je bez cukru. Náhradní sladidlo acesulfam K a aspartam. Mají příchuť černého rybízu a jsou doplněny vitamínem C (ve 100 g je 80 mg vitamínu C, což představuje 100 % doporučené denní dávky). Z bylinek je v nich nejvíce zastoupen rybíz, brusinky, bezinky, ostružiny, jahody, maliny a borůvky a další...Obsahují eukalyptový olej a mentol, což jsou velmi účinné přírodní látky, podporující extrakty ostatních bylinek v jejich léčebné funkci. 

Bylinky + mentol

Druhou volbou by pro zájemce o přírodní léčbu mohly být bonbóny VIVIL s bylinkami + mentolem. Opět jsou s náhradním sladidlem, takže se nikdo nemusí bát o svoji linii.

Hlavními složkami jsou: léčivé výtažky z 23 druhů bylin, eukalyptový olej a mentol. Barviva i ovocné extrakty, které se používají k výrobě bonbónů VIVIL, se dovážejí z Jižní Ameriky a jsou 100% přírodní.

VIVIL – to jsou tradiční zdravotní bonbóny, jejichž výroba započala v roce 1903 ve Štrasburku.

V Německu se jedná o jedny z  nejpopulárnějších zdravotních bonbónů, takže se na trhu samozřejmě v krátké době objevila spousta napodobenin, které ovšem s originály nemohou ve zdravotních účincích soupeřit. Pokud to tedy se svým zdravím myslíte vážně, kupujte bonbóny VIVIL výhradně v lékárnách.

Více informací na www.vivil.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist