Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Zažeňte nudu hrou. Pořiďte si domů sisalový terč na šipky

Trávit více času doma v důsledku nouzového stavu, který momentálně v tuzemsku panuje, je pro mnohé z vás jistě nelehké. Může to způsobit i jisté napětí v rodině. Proto je dobré se co nejvíce věnovat dětem, ale dopřát si čas také na nějakou zábavu. Ideálním způsobem odreagování je hraní šipek. K tomu si stačí pořídit třeba sisalový terč.

Štětinky z exotické rostliny zajišťují sisalovému terči skvělé vlastnosti

Proč zvolit právě sisalový terč na šipky? Jde o model, který patří k nejkvalitnějším řešením. Jeho hlavní část, kam dopadají šipky, se vyrábí ze štětinek rostliny agave sisalana, proto onen trochu exotický název. Tyto štětiny se vyznačují vysokou odolností. Ne náhodou se z nich tvoří například pevná lana a provazy. Pro šipkové terče jsou vhodné také z důvodu dlouhé životnosti, jsou-li dobře slisované. Vždy musí mít kvalitní podložku, a to třeba z dřevotřísky.

Investici do sisalového terče si může dovolit každý z vás

Sisalové terče pro hru běžně používají i profesionální šipkaři. Přitom nejsou nijak drahé, pro domácí hraní si kvalitní sisalový terč zakoupíte již v cenách od 1.000 Kč. Samozřejmě je nutné zvolit vhodné šipky. Pro tento typ terčů se hodí zejména šipky s kovovými hroty, které se už při lehčím stylu házení bez problémů zabodnou do terče, navíc jej nijak neponičí. Šipky s kovovými hroty pro sisalový terč vám navíc vydrží daleko déle nežli plastové varianty, jež se používají u elektronických a různých plastových terčů, u nichž je kvalita a životnost mnohdy daleko nižší nežli v případě sisalových terčů.

Do hraní šipek můžete směle zapojit celou rodinu s dětmi. Zábava vám notně zkrátí nudné chvilky během nouzového stavu, ale i po něm. Stačí si pořídit sisalový terč, pověsit jej na zeď ve vhodné výšce, odměřit patřičnou vzdálenost a zábava může začít.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist