Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Zajímavé tipy na dárky pro muže

Vánoce se neodmyslitelně blíží a s nimi je spojeno šílenství v podobě nákupu dárků pro své nejbližší. Chybí vám nakoupit ještě dárky k Vánocům pro svého muže, tatínka, strýčka nebo třeba dědečka? Pak se neváhejte inspirovat a podívejte se, jaké dárky jsou nejvhodnější.

Vánoční dárek na míru

Než se rozhodnete pořídit muži ten správný dárek, pořádně zvažte, zda je pro něho opravdu vhodný. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení při rozbalování dárků. Nakupovat dárky bezhlavě by se vám nemuselo vyplatit. Zde je pár aspektů, podle kterých vybírat. 

  • Podle zájmů: Máte doma gurmána, nebo zažitého sportovce? Jistě bude mít radost z takového dárku, který bude moci pro svůj koníček prakticky využít
  • Podle věku: Při výběru je velice důležité myslet na věk muže. Mladíka by jistě nepotěšilo, kdyby si pod stromečkem rozbalil tlakoměr, nebo kloubní výživu. 
  • Pro koho: Vybíráme dárek pro kamaráda, kolegu, manžela, bratra, nebo pro tchána? I to hraje velkou roli při rozhodování. Kolegu jistě potěší lahvinka kvalitního rumu, tchánovi můžete darovat třeba něco osobitějšího. 

Zajímavé tipy na dárky pro muže

Výběr dárků pro muže

Výběr vhodného dárku pro muže se někdy zdá jako velký oříšek. Někdy stačí trochu inspirace a oříšek se rozlouskne. Zde je několik tipů na dárky, které muže opravdu potěší. 

Zážitků není nikdy dost

Pokud máte doma milovníka adrenalinových sportů, cestovatele, nebo zkrátka jen muže, který rád zkouší nové věci? Pořiďte mu zážitek, na který nezapomene. Vybírat můžete z adrenalinových zážitků, jako jsou například tandemový seskok, kurz přežití, či bungee jumping. Fanouškům rychlých automobilů darujte třeba jízdu v pořádném sportovním autě. Rozhodně je z čeho vybírat. Při nákupu zážitku můžete také ušetřit, při použití slevového kódu Adrop

Něco pro gurmány

Milovníci nejen dobrého jídla, ale také pití nepohrdnou degustačním zážitkem, lahvinkou skvělého moku, nebo rovnou dobrým pokrmem. Na Vánoce tak můžete darovat voucher, kvalitní koňak, či sadu různých druhů chilli papriček. 

Zajímavé tipy na dárky pro muže

Pro naše elegány

Někteří muži dbají na to, aby dobře vypadali. Nosí vkusné oblečení a celkově dbají na svůj věk. Rozhodně by je potěšil módní doplněk v podobě vkusné pánské šály, luxusních slušivých hodinek, vkusné peněženky, nebo pořiďte elegantní kožené pouzdro na notebook. Mimo jiné můžete svého elegána obdarovat parfémem s příjemnou vůní, či pánskou kosmetikou. 

Elektronika potěší

Mezi skvělé tipy na dárky pro muže patří elektronika. Můžeme vybírat z širokého sortimentu počítačových doplňků a chytrých zařízení, mezi nimiž najdeme například chytré hodinky, mobilní telefony a další skvělé pomocníky. Kutilům určitě rozzáří oči nové aku nářadí

Zajímavé tipy na dárky pro muže

Pro milovníky aut

Někdy se zdá, že muži pro svá auta snad i dýchají. Udělejte jim radost novou nano kosmetikou pro jejich mazlíka, nebo jinými praktickými autodoplňky.   

I maličkosti dělají radost

Kolega z práce, kamarád, nebo váš muž, určitě ocení pod stromečkem nějaký drobný dáreček. Vhod jistě přijdou kvalitní ponožky, pánské spodní prádlo, či dobrá knížka

Výběr Vánočních dárků pro muže je velice rozmanitý a tak je rozhodně z čeho vybírat. Pokud však chcete ušetřit nějakou tu korunu v peněžence, neváhejte využít různé slevové akce, mezi které se řadí i světově známý Black Friday.

Zajímavé tipy na dárky pro muže

Zdroj foto: Megakupon.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist