Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Zachraňte svou kštici se šamponem proti vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je strašákem především u mužů. Chybějící vlasový porost je zčásti ovlivněn genetickými predispozicemi, ale roli hrají i jiné faktory. Řešením, jak problém pozastavit a zmírnit vypadávání vlasů, může být volba správného a opravdu účinného šamponu. V článku najdete tip na vlasovou kosmetiku s účinnými látkami přímo připravenou pro boj s tímto problémem.

Šampon, který bojuje s původem problému

Je sice dobré používat šampony s aktivními látkami podporujícími růst vlasů, ale v případě, kdy opravdu chcete zastavit či výrazně zmírnit vypadávání, je potřeba mnohem víc. Šampon Revita proti vypadávání vlasů obsahuje účinné látky pro blokaci dihydrotestosteronu, který je příčinou toho, že vlasy mizí. Kromě toho navíc obsahuje také kofein, biotin, ketokonazol a další látky pro stimulaci vlasových cibulek a růst nových vlasů.

Unikátní technologie

Šampon spolu s kondicionérem jsou navrženy na základě patentované technologie takzvaných nanosomů. Hlavní princip spočívá v zapouzdření účinných látek do mikroskopických částeček, které zvládnou lépe proniknout do buněk vlasů i pokožky. Tím pádem je účinnost až o 50 % zvýšena v porovnání s přípravky bez využití této technologie. Používání šamponu je vhodné například po hormonálních výkyvech způsobujících ztráty vlasů či jako vhodné řešení po vlasové transplantaci.

Výsledky si zamilujete

Používání vlasové kosmetiky proti vypadávání vlasů je vhodné pro muže i ženy. Výsledky jsou dobře pozorovatelné již za 2 až 3 měsíce pravidelného používání. Pokud víte, že máte předpoklad k postupné ztrátě vlasů, začněte používat tuto vlasovou kosmetiku v rámci prevence. Výhodou je také vysoká kvalita šamponu a prověřený výsledky v rámci klinických studií. Výrobky DS Laboratories využívají nejnovější vědecké poznatky a přeměňují je v účinnou kosmetiku.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist