Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Výcvikové obojky: Efektivní výcvik bez zbytečných fyzických trestů

Výcvikové obojky se v posledních letech staly trendem. Tyto výcvikové pomůcky s oblibou využívají nejen chovatelé, ale také zkušení kynologové. Fungují totiž na velmi jednoduchém principu a již se díky nim podařilo vychovat mnoho zdánlivě nevychovatelných psů.

Elektronické výcvikové pomůcky jsou velmi oblíbeným pomocníkem při výchově psů. Například pomocí výcvikových obojků mohou chovatelé se svými čtyřnohými kamarády chodit na procházky do přírody, aniž by měli strach, že jim jejich pes uteče za zvěří, sežere mršinu nebo rozběhne do silnice.

Jak fungují výcvikové obojky?

Elektrický-obojek funguje na jednoduchém principu, který váš pes velmi rychle pochopí. Skládá se z obojku s přijímačem a ovladače, který majiteli umožňuje vyslat okamžitě signál a upozornit psa na nevhodné chování či ho pokárat. Zpravidla je pes upozorněn zvukovým signálem a až poté, když nepřestane v nežádané aktivitě, nastává elektrostatický výboj stanovené intenzity (dle velikosti a temperamentu psa), který je psovi nepříjemný, ale v žádném případě nesmí být bolestivý. Vzhledem k tomu, že pes velmi rychle pochopí souslednost jednotlivých po sobě jdoucích kroků, postačí již k nápravě chování pouze zvukový signál.

Elektrické obojky zkrátka fungují jako prodloužená ruka majitele a zprostředkovávají okamžitou komunikaci mezi psem a jejich pánem bez zbytečného použití bolestivých fyzických trestů.

Jak vybrat výcvikový obojek?

Základem úspěšného výcviku je správný výběr elektronického obojku. Při výběru byste se měli zaměřit nejen na velikost a váhu svého psa, ale také na jeho temperament i na jednotlivé funkce a dosah obojku. Je také nutno podotknout, že výcvikový obojek pořizujeme psům, kteří již prošli základním výcvikem typu sedni, lehni atd., a zároveň jsou starší než 6 měsíců.

Nevíte si rady s výběrem vhodného produktu? Navštivte například prodejnu Výcvikové obojky v Koněvově ulici v Praze 3, kde vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnější výcvikové pomůcky pro vašeho psa.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist