Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Vyberte si tu nejlepší last minute dovolenou

Nemůžete se už dočkat letošní dovolené? Pak pro vás máme několik tipů, kam vyrazit. Pro tento rok doporučujeme vybírat z opravdu široké nabídky last minute zájezdů. V práci si zarezervujte volno, nakupte veškeré potřebné věci, které je vhodné vzít s sebou, a hlavně nezapomeňte na opalovací krémy s dobrým UV faktorem. Předpřipravte si kufr na rychlé sbalení, vyměňte eura – a pak už jen na internetu kontrolujte aktuální nabídky, připraveni třeba hned druhý den odletět.

Díky stále posilující české koruně jsou letos ceny zájezdů příjemné. A pokud budete mít štěstí, v nabídkách na poslední chvíli narazíte až na 60% slevy na jednotlivé zájezdy.

Přidáváme několik destinací, které stojí za to sledovat.

Doporučené last minute destinace

Cenovými trháky pro dovolené na poslední chvíli jsou následující destinace…

Skrytou perlou letošního cestování je last minute Bulharsko letecky. Sehnat ho můžete za dobrou cenu, a místní služby jsou pořád na vzestupu. Navíc je v Bulharsku poměrně levně, a tak na místě nemusíte šetřit. Pokud chcete o trochu vyšší standard, dopřejte si last minute Španělsko. V nabídkách rozhodně nevynechejte Řecko a jeho ostrovy, které disponují poměrně teplým a čistým mořem, přátelskými lidmi a vysokým počtem slunečných dnů. Tím pravým zájezdem pro vás může být last minute Řecko Rhodos. A pokud nebudeme tuto destinaci ještě opouštět, tak vyhlášeným místem je Zakynthos, kam každý rok míří hodně českých turistů. Nachází se zde spousta nádherných pláží a za zmínku stojí i výborná gastronomie. Podívat se můžete na aktuální nabídku Zakynthos last minute.

Dalšími letošními destinacemi, kde jsou v nabídce dobré ceny na poslední chvíli, jsou Kypr, Francie, Chorvatsko a Černá Hora.

Kde naleznete nejlepší last minute zájezdy

Přehledný výběr těch nejlepších last minute zájezdů nabízí cestovní agentura Posedlost s.r.o. jako autorizovaný prodejce pečlivě vybíraných zájezdů pouze od prověřených cestovních kanceláří, které mají cenné zkušenosti z dlouholetého působení na českém trhu.

Více nabídek naleznete na www.posedlost.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist