Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Vnášíme do cyklistiky krásu a eleganci

Atmosféra Azurového pobřeží, ležérnost, moře, hory, čerstvý vzduch a projížďky se zastávkami na kávu, jaké si užívají cyklistické hvězdy typu Peter Sagan či Chris Froome. Tohle všechno se dá zažít v Praze, jen kousek od modřanské cyklostezky podél Vltavy. Sídlí tam totiž jeden malý cyklokrámek společnosti Veloklasik.

Na počátku stál sen. Zakladatel a majitel vybudoval tak úspěšnou firmu, že by do konce života mohl už jen jezdit na kole. Atmosféra Azurového pobřeží ho však natolik očarovala, že se rozhodl přinést si ji domů do Prahy. Navíc využil známosti se spoluzakladatelem francouzské značky Café du Cycliste a začal u nás nabízet cyklistické dresy tohoto prémiového výrobce.

Cyklodresy Café du Cycliste si vás získají na první pohled

Každý cyklo dres Café du Cycliste je osobitý, originální, elegantní, kvalitní, krásný, prémiový. Jen těžko se hledají slova, jimiž by se jedinečnost těchto dresů dala popsat. Mají v sobě něco, co u nás v Česku není běžné. Možná je to francouzský šarm, možná něco jiného. Jedno je však jisté. Jakmile dres na kolo značky Café du Cycliste spatříte, budete ho muset mít.

Dresy jsou však nejen mimořádně designově povedené. Jsou také lehké, prodyšné, mají dobrou termoregulaci, ergonomické přizpůsobení, reflexní prvky, kapsy a dokonalé střihy, že si vybere úplně každý na svoji postavu. Myslí se na všechno, vždyť za nimi stojí dlouholeté zkušenosti.

Jelikož se pomalu a jistě blíží podzim, nezapomeňte si prohlédnout i merino dresy do chladných dní.

Pod značkou Café du Cycliste se samozřejmě prodává více než jenom cyklodresy. Koupíte také ponožky, trička, kraťasy, funkční prádlo nebo vesty. Všechno tohle objevíte v malém cyklo krámku společnosti Veloklasik.

Přijďte nasát jedinečnou atmosféru

Do krámku Veloklasik se určitě stavte, i když nemáte v plánu si kupovat nové cyklistické vybavení. Přivítá vás tady pohodář Patrik, cyklista celou svou duší. Posedíte si u televize, kde běží cyklistické přenosy, dáte si kávu, jen tak strávíte čas s dalšími lidmi, kteří jsou nadšení do cyklistiky. Každý čtvrtek v podvečer se navíc od krámku vyjíždí na malou cyklo toulku. Přidáte se?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist