Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Vestavěné skříně skvěle padnou do každého bytu

Aby byl domov útulný a dobře se v něm žilo, je třeba mít dostatek úložných prostor, do nichž lze umístit nejrůznější věci. Proto je třeba vybavit domácnost skříněmi, komodami a dalším nábytkem s praktickými policemi a zásuvkami.

Vestavěné skříně šetří prostor

Klasické skříně bezesporu mají svůj půvab, nehodí se ale do každého interiéru. Navíc i v prostorných místnostech může jedna starožitná masivní skříň vypadat skvěle, je-li jich však více, snadno vyvolají stísněný dojem. Proto stále více majitelů domů a bytů volí jako ideální řešení vestavěné skříně. Ty mají celou řadu výhod.

Proč si pořídit vestavěné skříně namísto těch klasických?

Vestavěné skříně jsou prostorné

Vestavěné skříně jsou projektovány přímo na míru jednotlivým místnostem a potřebám členů domácnosti. Dokáží tedy pojmout mnohem více oblečení i veškerých ostatních předmětů, které je žádoucí uložit do uzavřeného prostoru. Vestavěné skříně pomáhají skrýt před zvědavými pohledy veškeré soukromé věci, předměty běžné potřeby, nářadí, čistící prostředky i sezónní oblečení a sportovní vybavení. A ti, kdo se pro ně rozhodnou, si mohou nechat vypracovat návrh skříně zdarma.

Vestavěné skříně dokonale využijí prostor

Velkou výhodou vestavěných skříní je, že skvěle padnou i do atypických místností. Lze je bez obtíží nainstalovat i do pokojů se zkosenými stěnami. Pro vestavěné skříně v malých místnostech a na chodbách jsou ideální posuvné dveře, které umožňují postavení vestavěné skříně do blízkosti dveří a oken. Navíc nebrání v průchodu a poskytují větší volnost při rozmisťování nábytku. A nemusí se jednat o nákladné řešení. I levné skříně na míru mohou být velice kvalitní a účelné.

Při zařizování ložnice je instalace vestavěných skříní často nejlepším řešením

Ložnice by měla být sladěná a působit uvolňujícím dojmem. Proto je třeba vyvarovat se v ní křiklavých barev a jakýchkoli rušivých prvků, které mají negativní vliv na duševní rozpoložení. Vestavěné skříně do ložnice v ní pomohou udržet dokonalý pořádek.

Zdroj foto: Levne-skrine.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist