Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Váš vůz nebo celý vozový park pod kontrolou nyní díky GPS monitoringu

Využívají toho zejména firmy pro svou flotilu vozů. Rozhodně se však nejedná o řešení, které by nemohli využít také jednotlivci, kde pomáhá zejména z pohledu bezpečnosti. Monitorování vozu prostřednictvím GPS vám umožní mít dokonalý přehled o vašem vozidle. V našem článku se dozvíte, že se jedná o skutečně komplexní systém, který dokáže pokrýt celou řadu situací. Proč byste tedy měli uvažovat o instalaci GPS monitoringu také vy?

Profesionální řešení na klíč

S ohledem na tyto monitorovací systémy je vždy důležité oslovit specializovanou firmu, která má v daném oboru bohaté zkušenosti. Abyste měli svůj vozový park nebo vozidlo pod palcem, řešením je GPS tracker. Kromě toho vám dokáže zajistit zejména zázemí a potřebný technický background, se kterým lze systém pohodlně provozovat. Výhodou je, že získáte řešení, které je:

  • Na míru vašim potřebám

  • Dokonale odladěné a funkční

Takový systém vám potom dokáže podávat komplexní informace, přičemž můžete vše ovládat velice snadno přes webové rozhraní nebo přes mobilní telefon v aplikaci. Tímto způsobem lze vůz samozřejmě rovněž zabezpečit a ochránit jej, kdy okamžitě víte, pokud je s vozidlem neoprávněně manipulováno, ať už stojí kdekoliv.

Systém vám toho nabízí opravdu hodně

V rámci celého systému monitoringu jste schopni nejen zabezpečit své vozidlo před nenechavci, ale můžete jej ochránit také před neoprávněným používáním, aby třeba váš firemní vůz nebyl zneužíván pro soukromé účely. Pro systém je také samozřejmostí kniha jízd, kterou dokáže generovat. V rámci systému můžete velmi dobře rozlišit služební a soukromé jízdy. Kromě toho máte vždy samozřejmě informace o poloze vozidla, jeho stavu a dokáže vám mj. podávat informace o rychlosti a směru jízdy, nebo i naprosto detailní informace, jako je třeba poloha plynového pedálu, otáčky motoru apod.

Zdroj obrázků: Wright Studio / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist