Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Vánoční LEMARKET bude nově ve dvou termínech

Ve dvou patrech pražské Galerie Mánes se v prosinci uskuteční již podeváté tradiční vánoční akce zvaná LEMARKET. Moderní tržiště bude otevřené kvůli velkému zájmu nově hned ve dvou termínech – 14. až 16. prosince a dále 20. až 22. prosince. Každý termín představí více než stovku lokálních, ale i zahraničních tvůrců a značek, návštěvníci tedy uvidí přes dvě stě projektů z oblastí móda, módní doplněk, šperk, ilustrace, produkty pro děti, jídlo, kosmetika a dalších. Atmosféru celé akce doplní gurmánská hostina a řada koncertů, workshopů i přednášek. Devátý ročník navíc nabídne i program během pracovního týdne. Více na www.lemarket.cz.

LEMARKET je moderní tržiště dnešní doby, které představuje originální české a slovenské značky a dbá na podporu lokální výroby. Návštěvníci zde mají možnost setkat se s autory projektů a seznámit se s jejich příběhy. „Letošní LEMARKET nabídne rekordní počet prodejců a nově dva termíny; jeden v půlce prosince a druhý krátce před Štědrým dnem. Chceme dát lidem možnost nakoupit krásné a originální dárky i na poslední chvíli bez stresu a mimo velká nákupní centra. Čím dál více lidí preferuje výrobky lokálních tvůrců, a přesně to na LEMARKETu najdete,“ říká zakladatelka Elena Janota.

Mezipečlivě vybranými tvůrci se od 14. do 23. prosince v Galerii Mánes představí například designérka Alex Monhart, nápadité spodní prádlo Paon a oblečení značky Soolista. Šperkaře zde zastoupí Eliška Lhotská, Adéla Pečlová nebo Blueberries. Milovníky papíru potěší papírnictví papelote, zápisníky Bloque či ilustrace a balící papíry By Myyna. Chybět nebude ani keramika od Cyrila Hančla, anebo od značky Výpečky. Kosmetické výrobky zde nabídne JagaiaUshuaya a značka mýdel Soap. Dárky pro ratolesti budou k zakoupení u Ababu, dřevěné hračky u Bajkajlaj, nábytek u Chic By Piga na ty nejmenší bude připraven nový concept store LEMARKET mimi. Jídlo a pití připraví Manželé v Kuchyni či gastro projekt Veskle. Mezi dalšími projekty, které se na LEMARKETu objeví, bude například PetFarm Family s produkty pro domácí mazlíčky, značka Frusack nabízející kompostovatelný sáček pro nákup ovoce a zeleniny či obecně prospěšná společnost Elpida.

Úplně poprvé se návštěvníci vánočního LEMARKETu mohou těšit na stánek Tamary Klusové, která zde představí svou Knihu životaa Panenky ze Země Srdce, dále projekt Srna, jenž recykluje staré sklo, autorské hrací deky Široko nebo kožené doplňky značky Yrnche. Díky Papírně si každý bude moct zabalit zakoupené dárky v balící stanici, která bude po oba termíny k dispozici v Galerii Mánes.

Chuťové pohárky návštěvníků si také přijdou na své. Zastoupeny zde budou jak menší lokální gastro projekty, tak známé gurmet stálice, mezi nimiž nebude chybět například káva od onesip coffee, ručně vyráběné nanuky Lunar či tradiční paštiky Čongrády.  

Kulturní doprovodný program letošního LEMARKETu nabídne řadu workshopů, přednášek a vystoupení o víkendu i během pracovního týdne. Vyvrcholením bude koncert Tomáše Kluse, který LEMARKET chystá v rámci své dobročinné sekce DOBRO.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist