Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Trička bez potisku jsou módním trendem

Chcete být muž, který má styl a umí se hezky oblékat? Pak zapomeňte na trička s různými motivy a potisky. Minimalismus, „čistota“ a jednoduchost je aktuálně „in“, hlavně v oblékání. Vyřaďte ze svého šatníku svršky s okázalými nápisy, výšivkami a nevkusnými potisky. Současným trendem jsou trička bez potisku. Důležitější je mít svůj vlastní styl a dobře sladěný outfit, než okázale vystavovat loga značek, nápisy a další nesmysly, jež zbytečně zastiňují vše ostatní.

V jednoduchosti je krása

Jaká škoda, že některé módní značky a obchodní domy ještě nepřišly na to, že krása nespočívá v množství a velikostech jejich log a nápisů či v nesmyslné okázalosti. Krása se totiž skrývá v jednoduchosti, čistých liniích a tzv. „nenápadnosti“. Jednobarevné kousky se navíc lépe kombinují s ostatními věcmi, než ty potištěné. A výsledný efekt bývá naprosto dokonalý.

Kvalita není o značkách a ceně

Více než na značkách lpěte na kvalitě. Vybírejte podle materiálů, trendy střihů, ideálních velikostí a ze široké nabídky barev. Kvalitní materiál je lepší volba než nějaká značka. Dobrá pánská trička totiž nemusí stát tisíce korun, ale dají se naopak pořídit za solidní cenu. A ušetřené peníze můžete použít na koupi více kusů, protože je potřeba mít v šatníku více barevných variant i střihů.

Klasické barvy i pestrost

Základ vašeho šatníku by měla tvořit klasická bílá trička. Ta se kombinačně hodí snad úplně ke všemu a nemůžete s nimi prakticky šlápnout vedle. A úplně stejně na tom jsou i černá trička. Tyhle dvě „barevné legendy“ jsou totiž nesmrtelné. Ale rozhodně se nebojte ani nákupu pestřejších barev, které dokážou rozjasnit jakýkoliv outfit.

Najděte si e-shop s dobrým poměrem kvalita a cena

Sehnat kvalitní jednobarevné triko není zrovna jednoduché. A ještě těžší to je, když ho chcete za rozumnou cenu. Proto je důležité najít si ideálního dodavatele, nebo e-shop, kde budou mít širokou nabídku v dobrém poměru kvalita a cena. Jednoho takového najdete na internetové adrese ČistéOblečení.cz. Budete doslova nadšeni ze široké nabídky kvalitního oblečení bez potisku.

Ušetřete při nákupu většího množství

Chcete-li ušetřit mnohem více, je dobré si nakoupit rovnou větší množství. I v e-shopu Čisté Oblečení.cz můžete na takovou nabídku narazit. Stačí najít tričko s označením 4+1 zadarmo, a tím získat jeden produkt navíc. Čímž to ještě nekončí… Objednáte-li si jich najednou více, například 10, 15 nebo 20, cena za kus se rapidně snižuje. Pro další podrobnosti se podívejte na jejich stránky. Tyto nabídky jsou ideální pro školy, firmy, sportovní a zájmové kluby i další organizace. V široké škále materiálů, střihů, velikostí i barev si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Tak neváhejte a už vybírejte trendová trička bez potisku!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist