Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Trendy v bydlení: Zakrývací plachty a stínicí sítě

Léto je v plném proudu. Spousty času trávíme na koupalištích, na zahradách a u vlastních bazénů. Sluníčka je letos opět více, a tak i v našich končinách máme často tropická vedra. Těch si podle předpovědi meteorologů užijeme ještě tento rok několik. Aby byly teploty a sluneční paprsky o něco snesitelnější, máme pro vás několik tipů. Podívejme se na letošní trendy ohledně doplňků, které vám v létě usnadní život. Mezi ně rozhodně patří zakrývací plachty a stínicí sítě.

Jaké jsou nejvhodnější, podle čeho vybírat a kde pořídit nejkvalitnější, to vám prozradíme v následujících řádcích.

Využití stínicích doplňků pro váš domov

K základnímu vybavení každé domácnosti by měly patřit zakrývací plachty, které mají univerzální využití hlavně teď v létě. Díky nim můžete zakrýt cokoliv například na vaší zahradě. Od grilů a zahradní techniky přes pískoviště pro děti nebo dřevo na podpal až po posekanou trávu shrabanou do kupičky. Navíc můžete plachtu použít i jako dělicí stěnu či k zastínění ploch. Stačí ji jen dobře zavěsit a napnout.

Neméně důležité jsou stínicí sítě, které mají velmi široké využití nejen na zahradách, ale i na sportovních a dětských hřištích. Nejvíce se používají k oddělení některých prostor v exteriéru a k zajištění určitého soukromí na pozemcích kolem bydlení. Často se dávají po celé délce plotu, kde vytvoří bariéru před nechtěnými pohledy kolemjdoucích. V rámci sportovišť se umisťují stínicí sítě na ploty a v kombinaci s reklamním potiskem se stávají i ekonomicky výhodnými.

Zapomínat bychom neměli ani na autoplachty, jejichž letní využití je více než přínosné. Ochránit si zaparkované auto před prachem a pylem se opravdu vyplatí. Nemusíte tak často navštěvovat myčku, čímž šetříte finance i přírodu.

Kde pořídíte kvalitní plachty a sítě za dobré ceny

Nejkvalitnější plachty a stínicí sítě nabízí firma Plachty Štěpáník, která na českém trhu působí již od roku 1995. Dobré reference a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou spokojených klientů, kterých je už za ta léta opravdu mnoho. Navíc širokou nabídku prémiových výrobků mají za velmi příznivé ceny.

Více o kompletním sortimentu naleznete na www.peplachty.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist