Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Trendy v bydlení: Šatní skříně

Šatní skříně jsou důležitým druhem nábytku, který nemůže chybět v žádném moderním bydlení. Jsou synonymem dokonalého pořádku všech interiérů a uskladněným věcem v nich uloženým prodlužují životnost a zachovávají je po dlouhou dobu jako nové. Díky nim máme doplňky a oblečení dobře a přehledně srovnané i připravené pro každodenní používání.

Vyberte si tu pravou dle designu a velikosti

Důležité je vybrat si tu správnou šatní skříň do bytu či domu. A podle čeho si tedy koupit tu ideální? Nejdůležitějšími parametry skříně jsou její rozměry. Ty máte víceméně dané tím, jak velký je prostor, který na ni máte vymezený. Zapomínat nesmíte ani na design, jenž optimálně kopíruje zbytek interiéru. V současnosti se klade důraz buď na čistý minimalismus, nebo naopak na výrazný masivní vzhled skříní. Dalším důležitým parametrem pro dobrý výběr skříní je vnitřní prostor, který odpovídá všem vašim potřebám, co se týče úložných míst. Ideální je kombinace šuplíků, poliček i věšáků na ramínka. Nezbytnou součástí je dnes už i zrcadlo, jež nám usnadňuje výběr oblečení – umístěno může být přímo na dveřích šatní skříně.

Moderní materiály jsou trendy

Nabídka na trhu je opravdu široká, proto máte mnoho možností volby. Často se rozhodujeme podle aktuálních trendů. Nejvíce nás ovlivňuje design, kvalita, funkčnost či moderní materiály. Do módy se opět vrací ty ekologické a přírodní. Náš výběr ovlivňují samozřejmě i zvolené barvy. Nejoblíbenější je bílá šatní skříň.

Použití a funkčnost je dobrý základ

Oblečení a doplňky nám každý rok přibývají geometrickou řadou, a tak je dnes už úplně normální, že si pořizujeme více šatních skříní, nebo saháme po větších rozměrech. Věci v nich si rovnáme i podle sezónnosti outfitů. Časté používání skříně nás pak nutí do funkčních řešení, velmi poptávanou je proto šatní skříň s posuvnými dveřmi.

Kde naleznete dobré ceny a širokou nabídku

Opravdu rozmanitý výběr moderních šatních skříní za přijatelné ceny najdete na internetu. Za naši redakci doporučujeme navštívit adresu www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist