Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Trendy v bydlení: Posuvné dveře

Jedním ze základních prvků každého domova jsou dveře. Potřebujeme jich v interiéru dokonce několik typů, od těch pro vstupy do jednotlivých místností až po vchodové dveře. Posledně jmenované jsou nejzásadnější, co se zabezpečení týče, a volba materiálu u nich hraje podstatnou roli. Také vítají naše blízké a zabraňují nepovolaným návštěvníkům, aby se dostali dovnitř. U ostatních dveří se už neklade důraz na zabezpečení, ale hlavně na jejich funkčnost, vzhled a design.

Pokud toužíte mít domov podle posledních módních trendů v oblasti dveří, náš tip je velmi jednoduchý. V interiérech teď nejvíc letí posuvné dveře. Nejenže skvěle vypadají, ale také dodávají prostorům na jisté výjimečnosti, drží čisté linie místnosti, a co více, jsou i velmi praktické. Chcete-li mít kvalitní posuvné dveře z dobrých materiálů a s dlouhou životností, nebojte se za ně utratit větší obnos. Ta investice se vám vrátí i s úroky: oceníte zejména jejich bezhlučnost, diskrétnost, a hlavně úspornost, pokud jde o prostor, který nezabírají. Chcete-li ušetřit na financích (ovšem na úkor kvality), pak je tu i dostupnější náhražka v podobě shrnovacích dveří, které můžete mít kožené, koženkové nebo lamelové, plné i prosklené.

Výhody posuvných dveří

Posuvné dveře mají nespočet výhod, které si zde ještě jednou shrňme a kvůli kterým si je nakonec musíte pořídit. Hlavní předností je úspora místa, neboť odpadá křídlové otevírání dveří do místnosti. Mají skoro bezhlučný provoz, a navíc skvěle vypadají. Různé způsoby uchycení jsou jejich další možnou výhodou. Využijete prostě takové řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat.

Druhy posuvných dveří

Na trhu se nabízí mnoho druhů posuvných dveří. Například dveře na stěnu jsou základním řešením, jehož velkou výhodou je jednoduchost instalace. Nejsou náročné na realizaci a mají i přijatelnou cenu. Nehodí se však úplně do všech prostor. Konečný vzhled je nejdokonalejší u dveří do pouzdra, kde je vše „přebytečné“ ukryto, a to, co zůstává na očích, je dokonale sladěno s interiérem. V této variantě lez použít i stavební pouzdra.

Kvalitní dveře za nejlepší za cenu

Široký sortiment dveří a dalšího příslušenství naleznete na pobočkách Grimax. Více informací na www.grimax.cz.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist