Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Trendy v bydlení: čalouněné postele

Ložnice by měla patřit mezi dominanty našeho bydlení, ale ne vždy tomu tak skutečně je. Toto je potřeba změnit a udělit jejímu interiéru stejnou vážnost, jako když zařizujete obývací pokoj nebo kuchyň. V ložnici trávíme více času než v ostatních prostorech. Věnujte tedy této místnosti větší péči a zařizujte ji, jako byste tvořili tu nejdůležitější část vašeho bydlení. Nezapomeňte se předtím poohlédnout po nejnovějších trendech. Neměla by být opomíjena ani funkčnost a nádherný design či přírodní materiály.

Nevšední může ložnice být především díky dobře vybrané posteli, která je středobodem této místnosti. Pořiďte si ji elegantní, moderní a designově výjimečnou. Přesně taková je čalouněná postel. Její předností je kvalitní zpracování, ideální funkčnost a především neotřelý design. Navíc jsou čalouněné postele příjemně pohodlné. Pokud bydlíte s partnerem, může se hodit čalouněná manželská postel.

Čalouněné postele jsou trendy

Na trhu je opravdu široký výběr čalouněných postelí, které jsou letos velmi trendy. Rozhodnout se můžete podle několika kritérií. Od specifikace barev a různých materiálů přes rozměry a funkčnost až po ten nejvybranější design. Módní jsou hlavně z přírodních materiálů, které jsou více praktické, zároveň pohodlné a skoro bezúdržbové. Budou opravdovou dominantou ložnice, a to jak pro dospělé, tak i jako dětská postel s úložným prostorem.

Vybírejte správně a nešetřete financemi

Hlavní lůžko na spánek vybírejte opravdu pečlivě. Jde především o vaše zdraví. Při spánku se tělo musí zregenerovat, nejvíce páteř, která dostává přes den hodně zabrat. Proto nešetřete na rozpočtu a kupte si kvalitu, která vám déle vydrží. Podceňovat byste neměli ani rošt a matraci. Doporučujeme zakoupit tu zdravotní. Je sice dražší, ale tato investice do vašeho zdraví se vám stokrát vrátí. Úleva páteře se dostaví pouze tehdy, jestliže bude dobře uložena. Důležitá je i velikost postele. Kupte si raději větší, abyste měli dostatek místa třeba při neklidném spaní. Ideální jsou čalouněné postele 180 x 200 cm.

Kde najdete nejlepší výběr

Kvalitní a širokou nabídku čalouněných postelí za přijatelné ceny naleznete v internetovém obchodě www.dona-shop.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist