Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Toaletní stolek jako ideální dárek

Většina mužů chce mít doma svoje místo, ať už pracovnu, dílnu, garáž, nebo posilovnu. Tak i žena touží po svém království. Proto buďte opravdovými gentlemany a dopřejte své partnerce aspoň kousek jejího samostatného prostoru.

Tím dokonalým místem, aby se cítila jako princezna, je toaletní stolek. Každá žena si zaslouží svůj koutek, kde se bude věnovat jen sama sobě. I v tom nejmenším bytě se najde malé místo na toaletní stolek, který pomůže každé partnerce být déle mladou a krásnou.

Už po několik staletí byly toaletní stolky součástí většiny interiérů. Tu největší slávu a pozornost si toaletky získaly v období renesance, kdy byly součástí každé šlechtické rodiny. Byly dominantou dámského pokoje a jejich velikost a honosnost odpovídala majetkovým poměrům dané rodiny.

V současné době se opět vrací do módy a tak zažívají svoji renesanci. A tak se pojďme podívat na jejich výhody, proč je vašim ženám pořídit.

Každodenním „rituálem“ ženy je večerní a ranní toaleta, která probíhá většinou v koupelně. S pořízením toaletního stolku se veškerá tato činnost bude odehrávat právě tam a tudíž jako muž budete mít více volného prostoru v koupelně a to jak časově, tak i místem, neboť se většina parfémů, líčidel, krémů a dalších dámských propriet přesune z koupelny pryč.

Navíc tímto dárkem uděláte vaši partnerku opravdu šťastnou a bude vám opravdu vděčná.

Jak vybrat ten správný toaletní stolek?

Co se stylu týče, tak byste se měli poradit s vaší ženou, aby dobře lahodil jejímu oku a hodil se do vašeho interiéru. Vybírat můžete jak z moderního designu, retro stylu a vintage kousků. Součástí každého toaletního stolku je taburet, který musí být pohodlný. Veliké zrcadlo je to nejzákladnější, dále dobré osvětlení a dostatek úložného prostoru.

Kde najít ten pravý toaletní stolek?

Máte dvě možnosti, buď ho můžete zadat dobrému truhláři, aby vám nějaký vyrobil, což bude velmi drahé. Nebo na naše doporučení se můžete podívat na www.toaletnistolky.cz, kde si určitě vyberete ten pravý jako dárek pro vaši partnerku.

  

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist