Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Tištěné letáky, vizitky i brožury jsou stále žádané

To, co naše babičky považovaly za nemožné, my považujeme za naprosto běžné. Mobilní chytré telefony, výměna zpráv online v reálném čase i možnost najít jakoukoli informaci během okamžiku. Některé tradiční věci jsou ale stále populární.

Tisk stále vede

V minulých letech se téměř veškerá komunikace přesunula do virtuálního prostoru, místo dopisů jsme začali posílat emaily a vše se zrychlilo. Poslední dobou se ale začínáme vracet k psaní dopisů, a to jak v soukromé, tak obchodní korespondenci. Přeci jen je trochu osobnější zaslat klientovi dopis na hlavičkovém papíru a s podpisem, než unifikovaný email. Nejen u dopisů ale stále potřebujeme, a dáváme přednost, papíru a tisku na něj. Na seminářích, jednání, pracovních obědech i schůzkách se neobejdeme bez své vizitky. Tu sice můžeme mít i v elektronické podobě a přikládat ji do podpisu emailu, ne vždy ale bude mít zákazník u sebe chytrý telefon nebo možnost v emailu vyhledávat. Pak je vizitka rychlým způsobem, jak získat správný kontakt jednoduše a bez hledání. Čím více informací, kontaktů a poznámek máme pouze v elektronické verzi, tím hůře v nich najdeme to, co chceme.

Vše po ruce

Také nabídka výrobků nebo služeb, katalogy, propagační letáky a různé brožury či podklady k workshopům a seminářům mají zákazníci raději v tištěné podobě. Mohou si do nich připisovat poznámky a potřebné informace, které pak mají vždy po ruce. Zařídit tisk brožur a katalogů je pro každou firmu jednou z nejdůležitějších marketingových aktivit, zvlášť, pokud se chystáte prezentovat na veletrhu nebo výstavě. Zákazníci, stávající i ti potencionální, na takových místech nemají čas si vše zjišťovat a vyhledávat v telefonu, potřebují tak mít v ruce připomínku a podívat se na nabídku v klidu a v čase, který jim vyhovuje. Brožura, leták nebo katalog jim pomohou si na vás a vaši prezentaci vzpomenout a kdykoli se k ní vrátit.

Moderní technologie můžeme do tiskovin snadno promítnout pomocí umístění QR kódů, které po načtení umožní si zákazníkovi prohlédnout ve svém telefonu vše potřebné o vás a vaší nabídce.

 

Zdroj foto: Tisknisi.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist