Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tipy na úsporu energie pro domácnost

Zima už je definitivně za dveřmi, a s ní začíná i letošní topná sezóna. Období, které nás stojí o dost více peněz, abychom doma mohli pobývat v teple a pohodlí. V zimní sezóně jsou celkové náklady na energie o mnoho vyšší než v jiných měsících. Co se úspor týče, nemusí se jednat jen o klasické náklady na vytápění. Více totiž nejen topíme, ale i svítíme, a také spotřebováváme větší množství teplé vody. Je tedy potřeba se zamyslet nad kompletními náklady naší domácnosti. Od tepla a úspory elektřiny přes ohřev vody až po výdaje za pohonné hmoty. Abyste dostali své náklady pod kontrolu, je velice užitečné poradit se s profesionály, kteří mají přehled o aktuálních možnostech v daném oboru.

Profesionální rada vám dokáže ušetřit nemalé náklady

Díky profesionálním poradcům můžete úsporami energií ušetřit až desítky procent nákladů. Téměř v každé české domácnosti se dají nalézt rezervy a uspořit zbytečně vynakládané finance. Ale kde takového poradce sehnat a kolik vás jeho rada bude stát? Vězte, že díky internetovému projektu společnosti E.ON jej budete mít k dispozici zdarma a na dosah i z pohodlí svého domova.

Internetový projekt E.ON Rádce

Jedinečná internetová služba E.ON Rádce je bezplatná. Kombinuje unikátní propojení on-line encyklopedie a internetového prohlížeče s osobním poradenstvím. Jsou v ní k dispozici stovky praktických návodů a rad, jak na úspory vody, snižování spotřeby elektrické energie, ekologická řešení a úsporné možnosti alternativní dopravy. Navíc jsou součástí služby i energetičtí poradci, kteří zdarma zodpoví veškeré vaše dotazy, připraví analýzu energetické náročnosti vaší domácnosti, či pomohou v rámci celkové rekonstrukce a dotace.

Energetický poradce zdarma pro vás

Chcete-li se o službě a poradcích dozvědět více, běžte na stránky www.eon.cz. Osobní schůzku s poradci si můžete sjednat v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, stačí zavolat na 800 773 344 nebo napsat na poradce@eon.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist