Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tipy na kvalitní dveře a zárubně

Najít ty nejvhodnější dveře pro váš dům, byt, nebo kancelář není tak jednoduchá záležitost. V dnešní době je spousta prodejců, ale jak si vybrat toho nejlepšího? Naším tipem je firma Grimax, která je na trhu s prodejem dveří už 17 let. Má kvalitní reference a vybírat ze širokého sortimentu můžete na 5 pobočkách v České republice, a v jedné i na Slovensku.

Dveře dokreslují konečnou podobu všech interiérů. Na výběr máte z široké nabídky posuvných, vchodových, interiérových, protipožárních, bezpečnostních až po skleněné dveře.

Firma Grimax nabízí zastoupení renomovaných značek VASCO DOORS, DOOR´SY, VEGAS a PORTA DOORS. Navíc u značky VASCO DOORS  jako jediní na trhu zaručují dodávky do 14 dnů.

Nabídka dveří všech typů

Interiérové dveře

Pro dokonalý vnitřní prostor vašeho bydlení potřebujete kvalitní a krásné interiérové dveře. Vybírat můžete ze široké nabídky a možnost kombinací je opravdu pestrá. Sestavte si svůj interiér a dveře použijte jako dokreslující prvek. 

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou základem vašeho bydlení. Měli byste se zaměřit na jejich kvalitu. Rozhoduje design a bezpečnost. Nezapomínejte také na dobrou zvukovou izolaci. V nabídce naleznete různé barvy, povrchové úpravy, varianty s prosklenými částmi a spousty doplňků.

Posuvné dveře

Trendy a velmi praktické jsou posuvné dveře. Vytváří svojí elegancí styl všem interiérům. Nabídka posuvných dveří je velmi široká, na výběr jsou dveře do pouzdra, na stěnu, nebo s použitím stavebních pouzder. Jako méně náročná varianta k posuvným dveřím jsou shrnovací dveře, které se nabízejí ve dvou variantách, buď jako lamelové, nebo koženkové.

Příslušenství

Na pobočkách Grimax seženete veškeré příslušenství. Například posuvné systémy, madla, závěsy, zámky, ventilace, kukátka, dveřní zarážky, kování a obložkové zárubně.

Na portálu grimax.cz naleznete mimo širokou nabídku dveří, také outletový výprodej sortimentu se slevou až 70 %. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist