Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Tipsport, Synot Tip a Fortuna aneb kde sázet na sport

Sportovní sázení je poměrně rozšířeným mužským koníčkem. Pokud nějaký sport sledujete, proč toho nevyužít, třeba se na vás štěstí usměje. Většina sázejících sice vyhrává spíš stokorunové či tisícikorunové částky, ale i to člověka potěší.

Kdo chce na sportovním sázení skutečně zbohatnout, ten musí sport 100% sledovat nebo si platit profesionální tipy. Existují portály, na nichž si zaplatíte členství, a tím získáte přístup k nejrůznějším statistikám a návrhům na sázení od zkušených profesionálů. O tom však dnes mluvit nebudeme. My se podíváme na 3 místa, kde je možné sázet.

Tipsport se 150 korunami za registraci

Tipsport je patrně nejznámějším sázkovým portálem. Funguje od roku 1991 a v současné době je na našem trhu lídrem. Nabízí široké možnosti vkladu (platební karty, bankovní převod, paysafecard, Skrill či vklad na pobočce), minimální sázku má nastavenou na 5 korun. Za registraci navíc dostanete 150korunovou odměnu. Potěší vás také více než 1000 poboček. I sportovní sázky jsou totiž hazard, takže po registraci musíte přijít na pobočku či na Czech point předložit občanský průkaz.

Synot Tip s kasinem, loterií a pokerem

V roce 1991 vznikl i Synot Tip, který je v ČR rozšířený o něco méně. Po republice má asi jenom 300 poboček. Za registraci lze získat až 500 korun. Synot Tip nabízí nejen sportovní sázky, ale i kasino, loterie a online poker. Umožňuje rovněž live sázky, zajímavá je možnost sázení přes telefonický hovor. Největší zastoupení má u Synot Tipu fotbal, pak hokej, tenis, basketbal. Nechybí ani méně tradiční sporty jako lakros, snooker či bandy.

Fortuna s velkou nabídkou live sázek

Fortuna je o rok starší než zbylé dvě jmenované sázkové kanceláře. Bonusů má nachystaných spoustu, na vklad mohou noví členové získat až 3000 korun. Vyznačuje se spoustou nabídek live sázení, pokud máte za poslední týden aspoň jednou vsazeno a na účtu minimální zůstatek, získáte přístup k živým přenosům.

Kde dál se dá ještě sázet? Hodnocení sázkových kanceláří najdete na Moneyo.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist