Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Tip na vánoční dárek pro aktivní manželku: Fitness hodinky HONOR Watch ES

Máte aktivní manželku, přítelkyni nebo kamarádku, která by ocenila stylového pomocníka v měření kroků nebo splatných kalorií? Udělejte jí pod stromečkem radost moderními fitness hodinkami HONOR Watch ES s virtuálním fitness trenérem, který motivuje formou ocenění za splněné kurzy, a dlouhou výdrží baterie. Určitě ji nadchnou také svým elegantním vzhledem, který podtrhuje jemný silikonový pásek na zápěstí, jenž se dá snadno vyměnit.

HONOR Watch ES jsou moderní hodinky určené pro milovnice fitness a módy. Disponují virtuálním trenérem, který pomůže udržovat aktivní životní styl, s 12 tréninkovými kurzy a 44 animovanými pohyby. Vizuální navádění usnadňuje zejména začátečníkům naučit se cviky správně. Hodinky podporují až 85 režimů cvičení a 10 profesionálních režimů fitness, které pokrývají širokou škálu sportovních aktivit (běh, jízda na kole, chůze, plavání, turistika, raketové sporty, jóga a mnohé další). Režimy tréninků nabízejí přesná data, jako je srdeční frekvence, spálené kalorie nebo doba trvání. Pro efektivnější cvičení je možné si nastavit tréninkové cíle, jako je vzdálenost, kalorie nebo čas. Hodinky automaticky upozorní, pokud probíhá cvičení mimo cílový rozsah. Pomocí fitness režimů a tréninkových metrik pomáhají zvyšovat výkon a dosahovat cílů. Za každý dosažený cíl odměňují formou malých i velkých ocenění.

HONOR Watch ES se chlubí i vynikající výdrží baterie. Hodinky vydrží na jedno nabití až 10 dní, během kterých budou neustále monitorovat srdeční frekvenci, spánek, stres i hladinu kyslíku v krvi. A vaše přítelkyně, kamarádka či manželka rozhodně ocení i monitor menstruačního cyklu, který dokáže předpovědět nadcházející menstruaci nebo plodné dny. K plnému nabití hodinek dochází za 100 minut, při využití rychlého nabíjení se na 70 % baterie dostanou již za půl hodiny.

Pro maximalizaci pohodlí jsou hodinky vybaveny širokou nabídkou funkcí. Přijímají oznámení o příchozích telefonních hovorech a zprávách, které si lze z hodinek přečíst. Kromě toho se dají hodinky využít i k zobrazení informací o počasí a k přehrávání hudby. Majitelé telefonů HONOR a Huawei s EMUI 10.1 jistě ocení možnost dálkového ovládání pro pořizování fotografií.

HONOR Watch ES jsou až do Štědrého dne k dostání za akčních 1990 Kč. 

Více informací naleznete na www.hihonor.com/cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist