Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2017

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Autosalón Paříž 2016
BMW Alpina B7 Biturbo
Fenomén jménem SUV
Elektromobilita
Pirelli kalendář 2016

A ještě mnohem více...

 

image_8121

Televizor Sony A1 OLED 4K Ultra HD

Originální minimalistický design televizoru ze série A1 je jen jednou z mnoha předností, které tato stylová novinka nabízí. Výjimečný kontrast, maximálně realistické barvy a fantastická kvalita zvuku – to vše pro neopakovatelný divácký zážitek!

 

A1

Inovace, která Vám zprostředkuje plnohodnotný a zcela jedinečný zážitek ze sledování televize, je ztělesněna v novém OLED 4K Ultra HD televizoru Sony z řady A1. Elegán v minimalistickém kabátku s ergonomickou konstrukcí zahrnující pouze dva designové elementy – primární desku velkoplošné obrazovky a opěrnou desku v zadní části – se stane stylovým prvkem každého interiéru.

Inovativní technologie OLED umožnila integrovat všechny funkce televizorů do obrazovky samotné. Zvuk je tak generován vibracemi displeje díky technologii Acoustic Surface™, jež vám zprostředkuje fantastickou kvalitu zvuku přímo z displeje. Jedinečný kontrast ztělesněný intenzivní černou a realistickými barvami je vytvářen díky procesoru X1 Extreme™, který ovládá více než 8 milionů pixelu s vlastním osvětlením.

 

Více naleznete na www.sony.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist