Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Tantrická masáž - neintimní ozdravení

Masáže jsou jednou z velmi dobrých a také jednou z osvědčených procedur, pokud potřebujeme ulevit svému tělu od bolestí, ale i od námahy. Možných různých typů masáží je v dnešní době více než dost.

Pokud vás tato oblast zajímá, je jednou ze zajímavých možností lákavá tantrická masáž. Ta je unikátním spojením jak masírování různých oblastí těla, tak i spojením lehké intimity, která dokáže navozovat zcela unikátní atmosféru. Výsledkem celé masáže by mělo být několik pozitivních vlivů. A na ty se společně podíváme.

Duševní pohoda a zdraví

Jedním z hlavních důvodů, proč vyzkoušet právě tantrickou masáž je to, že dojde k celkovému uvolnění, a to především po psychické stránce. Nejenom, že můžete být v mnohem větší pohodě, ale zároveň dojde také k odplavení stresu. Budete se cítit nejenom dokonale odpočatí, ale tantrická masáž dokáže přinést nové pocity, spojené třeba s životní sílou, stejně jako mohou být spojené také s velkou radostí, stejně jako s nemalým optimismem.

Vztah k vlastnímu tělu

Jenom málokdo si dokáže uvědomit, jak je jeho tělo důležité a jak by se k němu měl chovat. A právě tantrická masáž se tak stává velmi dobrou možností, jak se dá vztah k vlastnímu tělu získat. Pochopitelně se bude jednat o vztah, který bude pozitivní. Můžete tak například začít věřit v sebe sama, a to jak ve svou fyzickou, tak pochopitelně také ve svou psychickou sílu, která dnes mnoha lidem také celkem schází.

Posílení vašich záměrů

Během tantrické masáže se zcela pochopitelně uvolňuje celkem velké množství energie. A tu můžete samozřejmě dále využívat. Jak? Ideálně tak, že dojde k tomu, že budou výrazně posíleny záměry, stejně jako cíle, které souvisí s vaším životem. A je jedno, zda se bude jednat o vztahy osobního charakteru, nebo se bude jednat o oblasti pracovní, nebo jiné. I k tomuto lze pochopitelně uvolněnou energii celkem snadno využívat. Samozřejmě právě na možnost posílení dosažení lidských cílů.

Léčení těla

Dostáváme se k jedné z nejdůležitějších oblastí, která se týká léčení těla. I zde může být tantrická masáž prospěšná, a rozhodně ne málo. Pokud je skutečně provedena správně, potom lze docílit toho, že dojde k podpoře léčení různých nemocí, stejně jako různorodých úrazů. A to v jakékoliv oblasti lidského těla. Kromě toho, že dokáže masáž dobře léčit i klasické nemoci, nesmíme opomíjet ani to, že dokáže velmi dobře léčit i nemoci, které jsou psychického rázu. A to nejenom tím, že vám zlepší náladu, jelikož pravidelné masáže dokonce mohou ulevovat od depresí, i jiných problémů. Samozřejmě roli zde hraje jak stupeň psychických problémů, tak i to, jak pravidelné masáže jsou, jakého prožitku se při nich dosáhne, stejně jako hraje roli také to, jak zkušená je samotná masérka, která se tento druh masáže rozhodne provádět.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist