Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

SUV Kia Sportage dostala nový facelift pro rok 2018

Dva roky po představení nového modelu SUV Kia Sportage přichází na trh faceliftovaná verze pro rok 2018. Automobilka vsadila na spoustu inovací, které se netýkají jen vnějšího a vnitřního vzhledu, ale také motorizace. Vybírat si nově můžete z několika verzí motorů, a nezapomnělo se ani na hybridní pohon, jenž je čím dál populárnější i v našich končinách.

Pojďme se podrobněji podívat na to, co nám facelift Kia Sportage dále nabídne.

Všestranné SUV s ještě atraktivnějším vzhledem

Hned na první pohled vás upoutají nejpodstatnější změny ve vzhledu. V přední části to jsou úplně nové světlomety spolu s předními nárazníky. V zadní části pak nová LED světla, umístěná v celé šířce zadních dveří, a i zde jsou zcela přepracované nárazníky. Nezapomnělo se ani na kola z lehkých slitin. Pořídit si k vozu můžete novinkové kusy ve velikostech 19, 17 a 16 palců.

V nabídce i sportovnější verze GT-line

Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi sportovnější design i u verzí SUV. Spolu s faceliftem přichází Sportage ve verzi GT-Line, vyznačující se výraznou černou stylizovanou mřížkou, dekory z chromu v zavazadlovém prostoru i bočních prazích, a nechybí ani dvě koncovky výfuků.

K výrazné proměně došlo i v interiéru

Přepracovaná palubní deska a úplně nový volant. K tomu všemu připočtěte nový infotaiment, který ovládáte na novém osmipalcovém „bezrámečkovém“ displeji. Interiér vozu ještě více zpříjemní zcela nové kožené čalounění s dvoubarevnými trendy vzory.

Zaměřeno na nové technologie

Faceliftovaná Sportage je doslova nabitá novými technologiemi. Nechybí inteligentní adaptivní tempomat, funkce Stop & Go, systém pro udržení jízdy v pruhu, sledování okolí pro snazší parkování i technologie rozpoznání únavy řidiče.

Příjemná novinka v podobě hybridního pohonu

Facelift Kia Sportage pro rok 2018 přináší příjemnou novinku v podobě hybridního pohonu. O ekologičtější a ekonomičtější chod vašeho vozu se postará pohonná jednotka s označením Mild-Hybrid EcoDynamics +. Ta ve spojení s dvoulitrovým motorem je podpořena elektromotorem napájeným 48V baterií.

Další dva motory a pohon všech kol

Novinkou je čtyřválec o objemu 1,6 CRDi. Ten je v nabídce s výkonem 113 či 134 koní. Nechybí samozřejmě ani pohon všech kol. Silnější verze nabízí i variantu 4×4 spolu se 7st. automatickou dvouspojkovou převodovkou. V nabídce se nachází i benzínová varianta 1,6 GDi, která po úpravách odpovídá normě Euro 6.

Novou faceliftovou verzi Kia Sportage si můžete vyzkoušet, nebo rovnou koupit v Auto Jeremiášova, kde vám ji rádi kompletně představí na showroomu či při testovací jízdě.

Kontakt naleznete na www.autojeremiasova.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist