Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Stylový náramek pro moderního muže

Každý moderní muž chce v dnešní době dobře vypadat. Kombinujeme naše oblečení do posledních detailů, abychom zanechali vždy dobrý dojem. Ať už se jedná o obchodní záležitosti, společenské události, volnočasové aktivity, nebo případné rande.

Každý detail by měl být promyšlený. Proto pro vás máme dobrý tip na doplněk, který je v současném trendu velmi populární. A to nejen kvůli použití čistě přírodních materiálů a ruční výrobou.

Naším typem pro rok 2017 jsou luxusní náramky DECORUS, které se hodí jak do business obleků, tak i pro volnočasové oblékání. Doporučujeme si pořídit více typů a barevností, aby kombinace k vašemu oblečení byla dokonalá.

Luxusní náramky už mají v dnešní době stejnou váhu jako dobře zvolené hodinky, šperky, kravaty, nebo manžetové knoflíčky. Pokud utrácíte za dobré a kvalitní obleky, nešetřete ani na náramcích, které váš styl ještě více podtrhnou. Poradíme na co myslet při jejich výběru.

Jak luxusní náramek sladit s outfitem:

-       důležitá kombinace je vůči hodinkám

-       ladění barev k obleku nebo oblečení

-       kombinace s vašimi šperky doplňky

-       barevné kombinace s manžetovými knoflíčky

-       barevné kombinace s vaším autem, nebo motorkou

-       barevné kombinace s vaším telefonem

Našim redakčním tipem jsou luxusní náramky DECORUS, které jsme si oblíbili. Nabídka je opravdu velmi pestrá, takže máte mnoho možností pro vaše dokonalé kombinace.

Ceny náramků nejsou až tak vysoké oproti jiným doplňkům, takže nákup více druhů nezruinuje vaši peněženku.

Náramky jsou také vhodné jako příjemný dárek, který přibalíte k tomu většímu jako symbolickou pozornost. Na portálu Decorus.cz mají širokou nabídku nejen pánských, ale také dámských luxusních náramků.

Obchod DECORUS nabízí také poštovné zdarma nad 500 Kč a odesílají zboží do 24 hodin.

Proto vás teď při čtení těchto řádků potěšíme, pokud objednáte náramky ještě do 21. 12. 2016 do 11:00 hod., tak budete mít GARANCI DORUČENÍ dárku ještě na Vánoce pod stromeček.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist