Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Stylové hodinky nejen pro muže | 4pm

Hodinky jsou módním doplňkem každého muže. Je to velmi specifická záležitost, jež podtrhuje každý pánský outfit. Patří mezi první věci, kterých si lidé všímají a podle nichž si o vás dělají určitý obrázek. Každý muž musí mít v šatníku alespoň několik druhů, s kterými může dobře kombinovat svoje oblečení. Minimálně troje hodinky by měl vlastnit opravdu každý chlap.

Z toho jedny pánské hodinky musí být opravdu kvalitní a neměli byste na nich moc šetřit. Částka by měla odpovídat alespoň ceně vašeho telefonu, ne-li jejímu dvojnásobku. Tyto hodinky volte spíše k obleku a saku. Druhý kousek by měl být volnočasový a třetí vyberte ve sportovním duchu.

Jak vybírat hodinky?

V první řadě se vám hodinky musí líbit hned na první pohled. Doslova vás „uhranout“… a hodit se k více jak pěti outfitům z vašeho šatníku. Potom to jsou ty pravé, za které byste měli obětovat více peněz. Další rozhodování by mělo být už velmi racionální. Design, kvalita, záruka, funkce a spousty dalších věcí, které se odvíjejí hlavně od vaší práce a volnočasových aktivit. Rozhodně si nechte poradit od odborníků, nebo si prohlédněte reference na internetu.

Stylový design za přijatelné peníze

Stylové hodiny za příznivou cenu nabízí skandinávský design, jaký se jen tak neokouká. V široké nabídce naleznete nejen pánské, ale také dámské hodiny. Vybírat si můžete ze všech možných druhů a stylů od analogových až po digitální. Jemné, robustní, s koženým řemínkem, nebo kovovým, to vše záleží hlavně na vašem vkusu. Mějte na paměti, že hodinky musí odrážet vaši osobnost.

Zapomínat byste neměli ani na ty nejmenší z nás a vybrat jim vhodné dětské hodinky.

Speciální tip ze sortimentu 4pm

Od 1. dubna jsou nově na trhu nádherné a chytré hodinky Kronaby a jsou plně v češtině. Nabízejí spousty užitečných funkcí. Mají nádherný design a vybírat můžete z pěti variant. Napájeny jsou knoflíkovou standardní baterií s výdrží až 2 roky.

Kompletní sortiment hodinek si můžete prohlédnout na www.hodinky-4pm.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist