Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Stylové džíny a polo triko vám zajistí sportovně elegantní outfit

Pokud nechcete vypadat, že se oblékáte bez nápadu, určitě se snažíte jít s dobou a sledovat módní trendy. Pokud se vám je daří okořenit vlastními originálními prvky a osobitým stylem, máte vyhráno. Existují některé základní kousky v šatníku, které by vám rozhodně neměly chybět. Jedná se například o džíny a polokošile. Lze s nimi vykouzlit zajímavé outfity, které se hodí jak na běžné nošení, tak pro situace, kdy potřebujete být oblečen trochu více elegantně, ale zároveň to nepřehnat.

Džíny, které vám padnou ke všemu

Začneme odspodu, a tedy od kalhot. Pokud se podíváme na aktuální džíny, tak v nabídce máte nejrůznější střihy. Právě střih byste měli ideálně přizpůsobit své postavě. Výběr džínů by tak měl odrážet typ vaší postavy, aby vám dobře sedly a nevypadali jste v nich komicky. Mezi populární střihy patří:

  • Rovný (straight)

  • Slim (zúžený)

  • Skinny (na tělo)

Klasickým střihem jsou rovné džíny, které může nosit prakticky kdokoliv a skryjete jimi dobře své nedostatky, ať už je to mírná nadváha, nebo prostě nemáte úplně rovné nohy. Velice populární je dnes úzký slim střih, kdy tyto džíny jsou často mírně strečové. Zúžený střih je moderní a zejména přes stehna je více na tělo. Nejméně vám odpustí střih skinny, kde si dávejte obzvlášť pozor, jaký bude výsledek. Jedná se o upnuté džíny od pasu až ke kotníkům, provedení nejvíce na tělo je někdy označované také jako spray on. Dávejte přednost tenčí strečové džínovině, aby džíny nebyly příliš tvrdé a byly tak pohodlné. Také pozor na to, že na nich vyniknou nedokonalosti vašich nohou a na přílišných hubeňourech nevypadají zrovna mužně. Naopak ale zase dokáží podtrhnout vypracovanou postavu.

Polotriko je ideální pro ležérní styl s trochou elegance

K džínům se skvěle hodí právě polo triko, o kterém jsme hovořili už v úvodu. Je to v podstatě klasické triko okořeněné trochou elegance. Někdy mu říkáme také polo košile, protože stojí právě mezi košilí a trikem. Aby měl svršek trochu formu, vsaďte na moderní slim střih, který je více vypasovaný.

Zdroj obrázků: Roman Samborskyi / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist