Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Stylová elektrokola od francouzské značky Moustache

Nové trendy v oblasti mobility patří jednoznačně elektrickému pohonu. Snad všechny automobilové značky se aktuálně předhánějí v rozsáhlém plánu elektrifikovat velkou část svých modelových řad a přinést tak dobrou alternativu pro životní prostředí v rámci čistší ekologické stopy, kterou tu vozy se spalovacími motory zanechávají. Pozadu rozhodně nezůstávají ani další odvětví. V těsném závěsu jsou dnes už motorky, čtyřkolky a malá i velká nákladní vozidla. Ve vývoji elektrického pohonu nezaostávají ani kola, ta už jsou ve svém pokroku asi nejdál, a tak se elektrokola postupně stala již běžnou součástí našich životů.

Elektrokola běžnou součástí mobility

Elektrokola se používají v rámci mobility na celém světě, jsou čím dál více využívaným dopravním prostředkem. Svoji oblibu si našla u velmi široké skupiny zákazníků díky své dobré dostupnosti, pestré nabídce modelů a stále se zlepšující ceně na trhu s koly. Jejich výhody využijete nejen ve městě, ale i při klasické či horské turistice.

Rozhodující jsou technické parametry, design a kvalitní značka

Při výběru elektrokola dominuje několik parametrů, kterými se zákazníci při nákupu řídí. Na předních místech jsou technické parametry, které vypovídají o funkcích daného modelu. Dalšími jsou moderní design a kvalitní značka, jež je zárukou dobrého zpracování.

Francouzská stylová elektrokola značky Moustache

Historie značky elektrokol Moustache se píše už od roku 2010, kdy se zakladatelé rozhodli sestrojit elektrokolo, které se bude vymykat průměru a oslní především moderním designem a nejlepšími technologiemi. Právě díky tomu se podařilo rozjet tuto vysoce kvalitní výrobu elektrokol v Evropě.

Značka Moustache se specializuje pouze na elektrická kola, proto jejich vývoj jde tak rychle kupředu. Výkonné motory jdou ruku v ruce s využitím vlastních hydroformingových trubek i unikátních profilů, jež zaručují dokonalou pevnost a bezpečnost celého rámu i při vysokých rychlostech. Budete se tak cítit vždy bezpečně. 

Elektrokola Moustache jsou osazena prvotřídními německými motory Bosch. Nechybí ani velkokapacitní baterie, jež dokážou v rámci celkové koncepce kola dosáhnout dojezdu až 180 km. 

Modely pro sezónu 2018 jsou propracovány do posledních detailů. V nabídce jsou kompletní modelové řady pro všechny druhy cyklistiky, které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist