Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Střih pánského prádla hraje v létě velkou roli

Pohodlí je při výběru a nošení spodního prádla velmi důležité, aby nás nikde nic netlačilo a neškrtilo, zároveň ale nepřekáželo další vrstvě oblečení. Na léto se vyplatí vybírat prádlo s rozumem a to zvlášť u mužů.

Mezi základní střihy, které pánské spodní prádlo nabízí, patří trenýrky, boxerky a slipy. Každý z nich má své zastánce a odpůrce, každý má výhody i nevýhody a také se hodí pod jiné oblečení. Jak vybírat prádlo k letnímu šatníku?

  • Slipy mají anatomicky tvarovaný střih bez nohaviček a i přes drobné výpadky se stále drží velmi vysoko na pomyslném žebříčku popularity. Poskytují dostatečnou oporu mužským partiím, což oceníte zejména při sportovních aktivitách. I proto si je oblíbili fotbalisté a další sportovci. Slipy se hodí pod jakékoli oblečení včetně upnutých kalhot nebo krátkých šortek.

  • Trenýrky nabízí velké pohodlí díky volnému střihu s nohavičkami, to ale zároveň může být nepohodlné. Neposkytují totiž téměř žádnou oporu v potřebných místech a tak sport nebo jiné aktivity mohou být právě kvůli volnosti nepříjemné, hodí se tak spíše na běžné nošení, odpočinek a chůzi. Trenýrky jsou vhodné pod volné bermudy a kalhoty, pod upnutými by se mohla látka shrnout a způsobit na kůži oděrky a otlačeniny.

  • Boxerky patří mezi univerzální střihy a tvoří tak trochu kompromis mezi slipy a trenýrkami. Mají nohavičky, ale jsou upnuté a kopírují postavu, poskytují tak dobrou oporu choulostivým partiím a hodí se tak i pro sport. Sluší každé postavě, obléct je můžete pod upnuté džíny i volné kraťasy. Pozor si dejte jen na správnou velikost, abyste je neměli zbytečně volné.

Vybrat si vhodný střih pod letní oblečení není jen záležitost mód nebo vzhledu, ale především tolik žádaného pohodlí. Dobře zvolené spodní prádlo vám poskytne potřebnou oporu a samozřejmě i ochranu, přesto vám nijak nebrání v pohybu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist