Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Streetfoodové hranolky CRISPERS od McCain

Hranolky milují lidé po celém světe a svoje nezastupitelné místo mají i na oblíbených streetfoodových trzích. Jejich popularita neustále roste, zejména díky novým a chutným kombinacím a neopakovatelné atmosféře. McCain hranolky CRISPERS mají inovativní tvar „V“ a skvělou 100% chuť brambor. Extra křupavé CRISPERS se lehce a stylově kombinují a servírují: s dipy anebo k burgeru, do kornoutku anebo na talíř. Přijměte pozvání na pouliční gastronomický zážitek u vás doma a přesvědčte se sami, jak chutný a stylový může být domácí streetfood s novými hranolky CRISPERS od McCain. Více na www.mccain.cz.

Streetfood doma? S CRISPERS ano!

Jestli máte rádi dobré jídlo, nové gurmánské zážitky a neváháte zkoušet neotřelé kombinace, McCain hranolky CRISPERS jsou tu přesně pro vás! Originální tvar V s vroubky, extra křupavost a neodolatelná chuť dělají z těchto výjimečných hranolků skutečnou streetfoodovou pochoutku. Kombinujte, ochutnávejte a křupejte!

V-hranolky CRISPERS jsou extra křupavé díky inovativní receptuře. Připravené z nejkvalitnějších a pečlivě vybraných brambor slibují prvotřídní McCain kvalitu. Hranolky CRISPERS jsou též vhodné pro vegany a mají certifikát Evropské vegetariánské unie.

Seznamte CRISPERS se svými přáteli

Přichystejte nové McCain hranolky CRISPERS svým přátelům a vytvořte si streetfoodovou atmosféru u vás doma. Možností servírování je mnoho a s CRISPERS to půjde snadno. Buďte kreativní, přichystejte různé dipy a zapojte i kamarády. I díky hranolkům CRISPERS od McCain se obyčejné setkání s přáteli u vás doma změní na gurmánský zážitek jako z pravého streetfoodového festivalu.

NÁŠ TIP: McCain hranolky CRISPERS doporučujeme připravovat pečením v troubě. Stačí je vysypat na plech a bez kapky oleje péct podle návodu na obalu.

McCain hranolky CRISPERS: 69,90 Kč / 500 g

Více informací o společnosti McCain najdete na www.mccain.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist