Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Stojany a držáky na jízdní kola

Cyklistika je opět v kurzu, a nezáleží na tom, jestli se jedná o tu profesionální, rekreační, anebo jen v rámci „nablížení se“ v městském provozu. Mít doma jízdní kolo je prostě opět trendy. Ať už horské, klasické, trekingové, nebo elektrické. Není to jen módní záležitost domácností. A ve městech se čím dál více rozšiřuje takzvaný bike sharing. Kola mají v našich životech prostě široké uplatnění a mnohostranné blahodárné účinky. Od potřebného pohybu pro naše tělo přes cyklovýlety a psychickou relaxaci až po zdravější a ekologičtější „sebedopravu“ do práce.   

Pořídit si dnes správné kolo je poměrně jednoduché. Nabídka je opravdu široká. A kvalitní bike lze sehnat nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu. Ať už je hledáte na sport, pro přepravu do práce, nebo jen pro radost, vždy je dobré se poradit s odborníky, kteří vám rádi a ochotně pomohou vybrat ten správný model. A to co do typu, kvality, použitých doplňků i barevných kombinací.

Když už máme kolo vybrané, je potřeba promyslet, jak jsme na tom s možnostmi jeho uskladnění či zaparkování. Poradíme vám jak na to.  

Zaparkovat můžete do stojanu

Ideálním místem pro snadné zaparkování je stojan. Řadí se mezi nejjednodušší způsoby odkládání kola. Používá se u bytovek, obchodů, firemních sídel, ale hojně také ve veřejném prostoru. Stojany na jízdní kola jsou praktická vychytávka vhodná většinou pro více kol najednou. Existuje jich ovšem spousty druhů. Vybírejte podle designu, velikosti i použitých materiálů.

Přístřešky pro snadné uskladnění

Další možností snadného uskladnění kol jsou přístřešky na jízdní kola, které jsou navíc velmi praktické a univerzální. Jejich velkou výhodou je, že pod nimi máte kolo chráněno před nepříznivými vlivy počasí, zejména před deštěm, kroupami a sněhem.

Držák na kola je optimální varianta

Když nemáte doma moc prostoru nazbyt, pak optimální variantou jsou držáky na jízdní kola. Jejich využití je vhodné v garážích, chodbách i ve sklepech.

Kolo snadno ukotvíte i na zeď

Poslední způsob, který vám nabídneme, je řešením i do bytu. Stojan na jízdní kolo pro ukotvení na zeď vám ušetří spoustu místa. Navíc je použitelný jak pro jedno kolo, tak i pro více kusů.

 

 

O dalších možnostech uskladnění kol se přesvědčte na www.vmbal.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist