Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Spodní prádlo Calvin Klein

Módní záležitostí je už po mnoho let i spodní prádlo, o čemž se přesvědčil za svůj život nejeden muž. A to platí jak pro vlastní, osobní použití, tak i pro dárky. Na značkovém prádle není důležité jen jeho světové jméno, ale hlavně kvalita, za kterou si renomovaní výrobci stojí. U spodního prádla záleží na dobrém materiálu o to více, že přichází do styku s intimními partiemi, které jsou na nekvalitní materiály často velice citlivé. Rozhodně se vyplatí připlatit si něco navíc za ověřené zboží.

Přesně takovou renomovanou značkou je i Calvin Klein, jeden z nejpopulárnějších výrobců spodního prádla na celém světě. Značka, kterou si oblíbili nejen muži, ale i ženy a děti. Prádlo Calvin Klein je stylové, kvalitní, ale především velmi pohodlné. V bohaté nabídce tohoto výrobce naleznete trenky i slipy, kalhotky, podprsenky, tanga, plavky, sportovní prádlo a komplety.

Stylové, nadčasové a pohodlné

S pánským spodním prádlem Calvin Klein rozhodně neuděláte chybu. Každému muži zvedne sebevědomí a nebudete se stydět svléknout ani na prvním rande. Jeho design a styl ohromí nejednu ženu. Vy navíc oceníte pohodlí, které poskytuje, a nebudete už nikdy chtít obléknout jiné. Pánové nejvíce milují boxerky Calvin Klein.

Dokonalý dárek pro ženy

Chcete-li dárek pro svou něžnou polovičku, kamarádku či sestru, pak ideální volba je dámské spodní prádlo Calvin Klein. Nejenže s ním vykouzlíte úsměv na tváři obdarovaných žen, ale máte jistotu, že darujete skutečnou kvalitu, která se jen tak neokouká. Kalhotky a podprsenky Calvin Klein jsou navíc stylové a budou vypovídat o vašem dobrém vkusu. Pokud by se vám zdálo, že spodní prádlo je pro obdarovanou příliš intimní dárek, alternativou mohou být dámské Plavky Calvin Klein.

Kde seženete to nejlepší od Calvina Kleina

To nejlepší pánské a dámské spodní prádlo od Calvina Kleina, které stojí za hřích, nejen při nošení, ale i při nákupech, seženete na www.different.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist