Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Soutěž s Emirates o vstupy na D+D REAL Czech Masters 2019

Čtyři z vás mohou vyhrát po 2 vstupenkách na letošní D+D REAL Czech Masters 2019. Navíc si ještě ke vstupenkám odnesete stylovou kšiltovku Emirates.

Letecká společnost Emirates, první a jediný provozovatel letounu A380 v České republice a partner golfové European Tour, je již pošesté sponzorem každoročního českého golfového svátku turnaje D+D REAL Czech Masters.

Turnaj Czech Masters se bude opět konat v Albatross Golf Resort, letos v termínu od 15. do 18. srpna. Na každý den prestižního golfového turnaje European Tour, tak rozdáme po dvou vstupenkách. 

Soutěžní otázka:

Vyjmenujte alespoň jednoho ze slavných hráčů, kteří se letos představí na D+D Real Czech Masters.

Nápovědu naleznete na www.czechmasters.cz

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: MENHOUSE - EMIRATES - D+D REAL Czech Masters 2019. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 50, 100, 150 a 200, tyto email od nás obdrží výhru. Výhercům se telefonicky ozveme, abychom domluvili registraci daných vstupů.

Soutěž trvá od 8.8. - 14.8. 2019.


Emirates již šestým rokem sponzoruje golfový Czech Masters

Letecká společnost Emirates, první a jediný provozovatel letounu A380 v České republice a partner golfové European Tour, je již pošesté sponzorem každoročního českého golfového svátku turnaje D+D REAL Czech Masters.

Turnaj Czech Masters se bude opět konat v Albatross Golf Resort, letos v termínu od 15. do 18. srpna. Letošní ročník přivítá golfové hvězdy jako Padraig Harrington, Ernie Els, Thomas Bjorn a Lee Westwood. Z řad českých hráčů jich do turnaje vstoupí minimálně desítka, přičemž dva z nich budou amatéři, jeden byl nominován Českou golfovou federací.

Letecká společnost Emirates hrdě podporuje 24 velkých golfových svátků po celém světě a jsme rádi, že se mezi tyto turnaje již pošesté zařadí i Czech Masters, obzvlášť když v posledních letech roste v České republice obliba golfu jako takového,” říká Bořivoj Trejbal, Country Manager letecké společnosti Emirates v České republice.

Emirates létá do více než 150 destinací napříč šesti kontinenty, operuje flotilu čítající 269 moderních širokotrupých letounů. Letecká společnost je největším globálním operátorem letadel Boeing 777 a Airbus A380. O pasažéry se stará palubní personál skládající se z více než 135 národností, včetně 200 lidí z České republiky. Palubní menu připravují přední šéfkuchaři a zábavu zajišťuje oceňovaný palubní zábavní systém ice, který má ve své filmotéce přes 4 500 kanálů s širokou nabídkou filmů, včetně českých, televizních programů, podcastů a dalších. Pro vášnivé hráče golfu má Emirates připravené velkorysé váhové limity, aby si mohli své golfové vybavení vzít s sebou kamkoliv.

Linka Dubaj – Praha, kterou obsluhuje ikonický Emirates A380, odlétá z Dubaje v 8.35 a do Prahy přilétá ve 13.00 pod označením EK 139. Zpáteční let EK 140 odlétá z Prahy v 15.55 a do Dubaje přilétá v 23.50. Druhý denní let EK 138 je operován v průběhu letní sezóny a z Prahy odlétá v 21.35 a v Dubaji přistává v 5.30 následujícího dne. Zpáteční let EK 137 odlétá z Dubaje v 15.30 a v Praze přistává v 19.55.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist