Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Soutěž o pánský parfém Dolce&Gabbana

Jeden z vás může vyhrát novou vůni Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme.

Bianca Balti a David Gandy jsou zpátky a nový intenzivní románek prožívají v kulisách modré hlubiny Středozemního moře u Faraglioni na Capri. Na oslavu nového příběhu lásky tohoto ikonického páru, přichází Dolce&Gabbana s novými verzemi dvou kultovních vůní: Light Blue a Light Blue pour Homme.

Soutěžní otázka:

Jaké složky naleznete ve vůni Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme?

a) citrón, jablko a měsíček

b) pepř, zázvor a růže

c) semiš, šalvěj a limetka

Nápovědu naleznete na www.dolcegabbana.com

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: „Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme“. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 400, tento email od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 5.6. do 18.6.2017


Dolce&Gabbana uvádí vůni Light Blue Eau Intense

Bianca Balti a David Gandy jsou zpátky a nový intenzivní románek prožívají v kulisách modré hlubiny Středozemního moře u Faraglioni na Capri. Na oslavu nového příběhu lásky tohoto ikonického páru, přichází Dolce&Gabbana s novými verzemi dvou kultovních vůní: Light Blue a Light Blue pour Homme. Připomínají jejich smyslnou svěžest a unikátními akcenty se stávají ještě více vibrující, neodolatelné a nezapomenutelné. Dostávají se do ještě větší hlubiny Středozemního moře.

Light Blue Eau Intense Pour Femme - obohacena ženskou smyslností

16 let po uvedení Light Blue píše mistr parfumér Olivier Cresp novou kapitolu Light Blue ságy s Light Blue Eau Intense pour Femme.

Vůni odkrývá jiskřivý citrón spolu s výrazným jablkem Granny Smith. Díky ovocným a květinovým akcentům se mísí elegantní měsíček až do srdce vůně, kterou tvoří vlna zářících a opojných jasmínových lístků. Typická stopa ambry a vzácného pižma se rozlévá na opálené pokožce a působí pulsující a smyslné osvěžení.

Light Blue Eau Intense Pour Homme - obohacena mužskou neotřelostí

Vytvořena v roce 2007, vůně Light Blue pour Homme přináší magneticky přitažlivé mužské ego k ikonické dámské vůni Dolce&Gabbana. Mistr parfumér Alberto Morillas dnes pokračuje ve vyprávění příběhu Light Blue Eau Intense pour Homme, jeho charakteristický kontrast svěžesti a smyslnosti je stále více průbojný. 

Chladný citrusový koktejl z osvěžující mandarinky a mraženého grepu představuje nečekaně mrazivý vrchol vůně. Aromatický jalovec se ponoří do akordů mořské vody a vykouzlí průzračnou modř Středozemního moře. Hojnost ambry zahalená v pižmu prodlužuje zářivost a sílu mužské vůně a zanechává silnou stopu, která představuje vrozenou smyslnost muže Light Blue.
 

Flakon

Efektní a moderní, to je design nové Light Blue Eau Intense. Představuje zesílenou intenzitu vůně. Chladivě mléčný flakón oblékají obě vůně spolu se světle modrou barvou Středozemního moře. Dámská Light Blue Eau Intense má štíhlý obdélníkový tvar s propracovanými ženskými a elegantními liniemi, které ústí v menší víčko. Sametové balení Light Blue evokuje také tmavší odstíny modré.

Kampaň

Light Blue Eau Intense opět spojuje slavné tváře. Proslulého režiséra a fotografa Maria Testina a tváře kampaně Light Blue Davida Gandyho a Biancu Balti.

Natáčení probíhalo v místě Faraglioni ve Středozemním moři u ostrova Capri v Itálii. Zachycuje setkání milenců na úžasných útesech, kde znovu prožívají smyslné chvíle. Součástí kampaně jsou nové vizuály, kde se nachází David a Bianca ve scenérii přírodní jeskyně "grotty" na Capri.

Light Blue Eau Intense. Dvě vůně. Jeden pocit. Ponoření se do modré.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist