Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Soutěž o lístky na galavečer soutěže krásy s Pivovarem Ferdinand

Spojení piva a krásy? Pivovar Ferdinand se stal partnerem letošního ročníku soutěže Miss Face, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale i půvab a sympatie, tedy skutečná krása. Pivovar se zase může hrdě pyšnit svým tradičním postupem výroby, což z jeho zlatavého moku dělá „Skutečné pivo“. Galavečer se koná 30. 9. 2017 v Hotelu Ambassador, Praha a vy můžete být u toho.

V roce 1897 koupil tento středočeský pivovar arcivévoda František Ferdinand d´Este a vybudoval zcela nový moderní pivovar ve kterém se začalo vařit poctivé české pivo a v podstatě stejně se vaří dodnes. Piva jsou připravována klasickým způsobem, spodně kvašená a následně dokvašována v ležáckém sklepě, a to 60 až 90 dní podle druhu piva. Pivovar, který letos oslavil 120 let, jako jeden z mála v České republice provozuje také vlastní humnovou sladovnu.

V duchu oslav kulatého výročí letos proběhl již 26. ročník tradičních Pivovarských slavnosti a, kromě hudebních vystoupení a bohatého doporovodného programu, měli návštěvníci možnost v areálu spatřit téměř kompletní složení finalistek Miss Face. Ty na místě prezentovaly jednotlivá piva ze sortimentu Ferdinanda. Během zábavného odpoledne se tak na nádvoří pivovaru snoubila chuť a lesk tradičního zlatavého moku s krásou českých žen.


Zapojte se s námi do soutěže o vstupenky na galavečer Miss Face a zásobu piv Ferdinand

Vítěz získá 2 vstupenky na slavnostní vyhlášení Miss Face a dvě basy piv Ferdinand. Na druhého v pořadí čeká jedna basa piv, třetí obdrží dárkové balení prémiových piv.

Stačí správně odpovědět na otázku:

Ve kterém středočeském městě se nachází Pivovar Ferdinand?

a)   Mělník

b)   Benešov

c)   Kladno

Správnou odpověď najdete na www.pivovarferdinand.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o lístky na galavečer soutěže krásy s Pivovarem Ferdinand“. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď z emailu číslo: 100, 200 a 300. Tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 25.9. do 29.9.2017

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist