Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Společně & Vánočně

Jeden z vás vyhraje 2 vstupenky na společný koncert operní divy Dagmar Pecková a kytaristy a skladatele Štěpána Raka, kteří vystoupí už za týden v pražské Lucerně, kde dehrají společně tři unikátní vánoční koncerty 19., 20. a 21. prosince 2016.

Všechny tři večery je program citlivě připravený tak, aby zazněla sólová kytara, recitace, mluvené slovo, kvartetní hra, komorní orchestr i sólový zpěv. Cílem je udržet posluchače v napětí až do konce. Kytarista Štěpán Rak zahraje mimo jiné části ze své svity Cesta do pohádky a Píseň pro biblického krále Davida.

Soutěžní otázka:

Který herce bude koncertem provázet ?

a) Jiří Mádl

b) Alfred Strejček

c) Jiří Lábus

Nápovědu naleznete na: www.dagmarpeckova.com


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: "koncert Společně & Vánočně". Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: v pořádí 222 email od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 13. 12. - 18. 12. 2016 

 

Operní diva a světový kytarista v předvánoční Lucerně – tři téměř vyprodané koncerty už za týden

Dvě světové hvězdy na jednom pódiu – operní diva Dagmar Pecková a kytarista a skladatel Štěpán Rak vystoupí už za týden v pražské Lucerně. Odehrají společně tři unikátní vánoční koncerty 19., 20. a 21. prosince 2016. Jeden z vrcholných zážitků předvánoční koncertní sezóny v Praze utvoří společně také řada zajímavých hostů a vybraný repertoár.

Koncerty začnou vždy v 19 hodin. Obě osobnosti české hudby představí vánoční písně i slavné hudební kompozice. Hosté koncertu mohou podle světové mezzosopranistky Dagmar Peckové očekávat důstojnou a bombastickou oslavu Vánoc:

Samozřejmě, že máme se Štěpánem Rakem úchvatné společné číslo, a to je známá píseň ´Chtíc, aby spal´ českého barokního skladatele Adama Michny z Otradovic. Také připravujeme pásmo tradičních vánočních koled pro komorní orchestr, zpěv a kytarová sól. Také se objevím na pódiu Lucerny s orchestrem Barocco sempre giovane a spolu uvedeme ryze vánoční, svým způsobem populární, sakrální opusy jako Agnus Dei, Panis Angelicus, Ave Maria, nebo Veni, veni Emmanuel tentokrát v aranžích Lukáše Sommera,“ říká Dagmar Pecková.

Všechny tři večery je program citlivě připravený tak, aby zazněla sólová kytara, recitace, mluvené slovo, kvartetní hra, komorní orchestr i sólový zpěv. Cílem je udržet posluchače v napětí až do konce. Kytarista Štěpán Rak zahraje mimo jiné části ze své svity Cesta do pohádky a Píseň pro biblického krále Davida.

Pokud jde o společné vystoupení s Dagmar Peckovou, chci říci především to, že tím se mi splnil jeden z mých velkých snů. Jsem rád, že se to nakonec stalo skutečností. Naše společná produkce bude opravdu vánoční,“ upřesňuje Štěpán Rak.

Večery plné překvapení a zajímavých hostů

Mezi významnými hosty, kteří během večera vystoupí, patří herečka Hana Maciuchová, herečka Barbora Hrzánová, kytarista a písničkář Jan-Matěj Rak, komorní soubor Barocco Sempre Giovane a Wihanovo kvarteto. Koncertem provede herec Alfred Strejček.

Poslední vstupenky koupíte v odkazu: Ticketpro


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist