Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Snídaňové novinky vtrhly do Bageterie Boulevard společně s jarem

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí, vůní, vitamínů i barev. V Bageterii Boulevard přesně vědí, že snídaně je základ dne a o tom vás přesvědčí hned první novinka – čerstvě připravená Vaječná omeleta se slaninou a čedarem, ke které dostanete navíc ještě rozpečený muffin se sýrem. Tuhle vydatnou snídaňovou kombinaci ocení nejen všichni ranní jedlíci s kručícím žaludkem, ale hodit se bude třeba i o víkendu, kdy si ji můžete objednat také jako chutný brunch. 

Pokud jste zvyklí dát si ráno čerstvý džus s pořádnou dávkou vitamínů, určitě neodoláte další novince v podobě velké XXL porce Fresh juice z čerstvě vymačkané šťávy. A ve zdravém tónu můžete pokračovat i dál a v rámci zdravé Fit snídaně si dát například novinku - křupavý Muffin s avokádovou salsou a grilovaným sýrem Halloumi, pečeným rajčetem a rukolou nebo Dýňový chléb s gervai sýrem, marinovaným lososem a volským okem.

 

Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci sladké verze snídaně. Ve vybraných pobočkách Bageterie Boulevard* si nově můžete k snídaní dát pravou francouzskou „crepés“, tedy palačinku na mnoho způsobů – Palačinku s jablkem, ořechy a mascarpone, Palačinku s banánem, lískovými ořechy a Nutellou nebo Palačinku s mascarpone a francouzským jahodovým džemem.

 

V nabídce všech poboček samozřejmě zůstaly také tolik oblíbené ranní stálice jako opečený vydatný Club sendvič s volským okem, sýrem, kuřecím masem a slaninou; čerstvě zapečený Sýrový sendvič s mozarellou, sýrem s modrou plísní a rajčaty; elegantní zapečený máslový Croissant Parisien se šunkou a sýrem; klasické Ham & Egg s volským okem, slaninou, šunkou a maasdamerem. To vše doplňují sladké stálice - Máslový croissant s máslem, jahodovou marmeládou a Nutellou a Řecký jogurt s medem a vlašskými ořechy.

Bageterie Boulevard má zkrátka připraveno pro každého něco. Pro experimentátory spoustu novinek, pro vyznavače zdravého životního stylu skvěle vyvážené menu a pro milovníky jistoty tradiční prověřenou snídaňovou nabídku. Jednoduše si stačí jen vybrat a pak už si užívat nový den.

Více informací najdete na www.bb.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist