Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Sluneční brýle pro letošní léto: Už mám ty správné, ale trvalo to

Chránit si vlastní zrak by mělo být jakousi nepsanou povinností každého z nás. V létě, kdy sluníčko pálí mnohem více než jindy, se stává nezbytností. Vybrat ovšem vhodné sluneční brýle není vůbec jednoduché. Vždyť na trhu se nachází neskutečné množství nejrůznějších modelů, které se vyznačují různou kvalitou. I já jsem měl velký problém najít takové, jež by mi dokonale vyhovovaly. Nakonec jsem byl ale úspěšný a všechno se podařilo. Podle čeho jsem postupoval? To vám rád prozradím v následujících řádcích.

Vzhled podle tvaru vlastního obličeje

Brýle jsem vybíral hlavně podle tvaru svého obličeje, který je kulatý. S nějakými Leninkami jsem tedy počítat v žádném případě nemohl. Stejně tak mi příliš neseděly pilotky, i když brýle Ray Ban vypadaly moc hezky. Nakonec jsem se rozhodl pro sportovně laděné brýle, jež mi jednak sedí a jednak se v nich cítím maximálně příjemně. Poněvadž se nejednalo o některou z nejznámějších módních značek, nezaplatil jsem za ně ani nijak horentní sumu.

UV filtr jako základ

Jednoznačně! Mýtus pojednávající o tom, že čím jsou brýle tmavší, tím více ochrání zrak, byl už dávno vyvrácen. Čočka je v místě, kde chrání před UV záření v podstatě průhledná. Jde jenom o tom, kolik světla hodláte k vašim očím pustit. Pro léto je dobré vsadit na modely hodně ztmavené, protože sluníčka je opravdu hodně. Na dovolené u moře takovéto brýle stoprocentně oceníte.

Barva skel

U barvy skel jsem se rozhodoval hlavně podle toho, za jakým účelem aktuálně brýle používám. Hodně tmavé jsem nakonec nevybíral, protože ve slunečních brýlích i řídím a v autě by mi zrovna taková ochrana zraku nemusela pomoct. Nakonec jsem navrhl brýle v eshopu, kde jsem nakupoval, i své ženě. Ta se podívala a vybrala si zajímavé brýle Jimmy choo.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist