Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Skvělé filmy online v HD kvalitě

Milujte sledování nejrůznějších filmů? Kdo by neměl rád skvělé snímky slavných i méně známých režisérů? Prohlédnout si je dnes lze velmi pohodlně i v online podobě, takže stačí jen sednout k vlastnímu počítači, případně jinému chytrému zařízení a máte vyhráno.

My vám doporučíme tři zajímavé snímky, které můžete sledovat zcela bezplatně online bez nutnosti nahrávání dat na pevný disk vašeho zařízení. Mimo jiné na konci článku doporučíme i službu, jež umožňuje přehrávat HD filmy online přímo v prohlížeči zdarma.

X-Men: Budoucí minulost

Náš první tip není nijak neznámým titulem. Hrdinové z filmů o X-Menovi tady byli již několikrát. Nyní jim ale reálně hrozí definitivní zánik. Jejich rasa se prakticky vždy pohybovala na okraji zkázy, nicméně nyní je riziko několikanásobně vyšší. Cesta k záchraně vede přes minulost. Opět se setkáme se slavnými postavami, kterými jsou nestárnoucí Wolverine, profesor Xavier, Magnet a mnozí další. K vidění bude mimo jiné nejvíce mutantů ze všech částí série. V kombinaci s prvotřídními efekty a skvělým zvukem se máte na co těšit.

Válka na každém kroku: Americký sniper

Patříte-li spíše mezi vyznavače válečného prostředí a speciálně ostřelovačů, pak si tento film nesmíte nechat ujít. Chris Kyle je členem elitních jednotek SEAL. Vláda jej vyšle do Iráku, aby dokázal ochránit své kolegy ve zbrani. To se mu nadmíru daří. Své povolání ovládá dokonale. I díky tomu se ovšem stává terčem rebelů, kteří jej chtějí neprodleně odstranit. I když hrozí nebezpečí obětí ze strany jeho rodiny, jde do dalších čtyř misí. Když ale přichází z bojů zpět, na válku nemůže zapomenout…

Podívejte se na filmy online bez reklam

Ať už se chcete podívat na některý ze zmiňovaných snímků anebo jakékoli jiné určené třeba pro děti či vaši ženu, vyplatí se navštívit portál moovclub.com. K dispozici je zde spousta filmů ke zhlédnutí zdarma a bez reklam!

Nerušeně si tak můžete vychutnat dokonalý zážitek v HD kvalitě!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist