Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Sháníte novou peněženku? Buďte in a pořiďte si moderní koženou

Peněženka není jen pouzdro na mince a bankovky, má také úlohu módního doplňku. Dojem z toho, když v restauraci či v obchodě vytáhnete úhlednou koženou peněženku a ošoupanou látkovou, je totiž velmi rozličný.

Kůže je nadčasový materiál, který vydrží

Trendem, jímž se pánské peněženky ubírají, jsou jednoznačně elegantní modely z kůže. Kůže je pro peněženku tím nejvhodnějším materiálem. Má vysokou mechanickou odolnost – dlouho vám tak vydrží. Navíc téměř ve svém původním stavu. A i když se na ní po čase začne tvořit určitá patina, vzhledu kůže to jen prospěje.

Vzhledem k tomu, že kůže vydrží velmi dlouho, představuje nákup peněženky investici na dobu několika let. Dle toho je nutné přistupovat k jejím případným vyšším cenám. Kůže je nadčasový materiál, nemusíte se tak bát, že by vyšla z módy. Pokud o svoji koženou peněženku budete navíc pečovat, odmění se vám i příjemnou vůní.

Čím menší, tím lepší

Nejvíce v posledních letech frčí tzv. slim pánská peněženka. Tedy co nejtenčí možná. Doby, kdy se peněženkám přezdívalo naditá prkenice a bohatství či vážnost jejího majitele se soudilo dle její šíře, jsou již dávno pryč. Peněženku přeplněnou nejen penězi, ale i účtenkami, věrnostními kartami, papírky s poznámkami apod. již dnes opravdu nepotřebujete.

Stačí vám naopak pár bankovek, osobní doklady, maximálně pár mincí a možná také malá fotografie vašich blízkých. Peněženky sice obsahují množství přihrádek, některé modely i velké množství, neznamená to však, že je nutně musíte naplnit. Když si potom peněženku zastrčíte do zadní kapsy kalhot, boule, která se vám tam vytvoří, nevypadá vůbec dobře.

Peněženku kombinujte s ostatními doplňky

Na to, že peněženka slouží i jako módní doplněk, myslete i při výběru její barvy. Na výběr máte z různých odstínů černé a hnědé. Funguje a dobře vypadá, sladíte-li barvu peněženky s barvou vašeho opasku, pásku na hodinkách a kožených botách, pokud je nosíte.

 

Zdroj foto: Baag.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist