Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Sedmé kvalifikační kolo Darovanské Golf Tour 2015

V neděli 5. července proběhlo sedmé kvalifikační kolo Darovanské Golf Tour 2015 by TOYOTA DOLÁK. Máme tak před sebou poslední tři turnaje (26.7., 2.8. a 16.8.) a ten pravý boj o desítku v celkovém pořadí bude pořádně tuhnout. Celkové pořadí je totiž stále otevřené a zatím jen část hráčů může být v klidu a počítat s účastí v SUPERFINÁLE 19. a 20. září.

Tentokrát do Resortu Darovanský dvůr dorazila odvážná třicítka hráčů a hráček. Proč odvážná? První flight startoval v 8:30 a už v tu dobu teploměr ukazoval 38 stupňů na slunci ... a postupem času to bylo jen horší! Všichni tak uvítali první pomoc v podobě Dolák autíčka s občerstvením - mražené ručníky, chlazená voda, ledový Jägermeister a hodně plechovek Red Bullu. Generální partner, společnost TOYOTA DOLÁK, všem hráčům tentokrát představila nový AURIS Hybrid a hlavně úplnou novinku na trhu - AVENSIS.

I v sedmé kvalifikaci nebyla nouze o kvalitní výsledky, i když slunce se snažilo udělat vše proti. Všechny ale určitě zajímá finální výsledková listina pátého kvalifikačního kola. Pojďme se na to tedy podívat.

První kategorií byla HCP 0 - 12, hraná na rány z bílých odpališť. Vítězem se stal ZDENĚK BOUČEK s výsledkem 80 ran. Druhé místo obsadil ZBYNĚK KARÁSEK (81). V kategorii HCP 12,1 - 24 vyhrál RADEK TRNKA (39 stbl). Druhé místo obsadil MARTIN HRUBEŠ (38) a třetí VÁCLAV SCHNEIDER (37). Třetí kategorie HCP 24,1 - 36. V této kategorii nakonec uspěl VLADIMÍR ŠTAIF (38 stbl). Na druhém místě skončil PETR KNEBL (30) a na těsném třetím místě JIŘÍ KARÁSEK (29). V poslední kategorii HCP 37 - 54 s přehledem zvítězil RICHARD PETŘÍK (41 stbl). Následoval vítěz z minulého kola VÁCLAV EGERMAIER (35) a třetí místo vybojoval a FRANTIŠEK HONSA (23). A protože chcete znát i vítěze vložených soutěží, tady je máte :-) Nearest to Pin si domů odnesl RADEK TRNKA. Nejdále pak drajvoval ZDENĚK FUKA.

Všem hráčům ještě jednou děkujeme za účast a již teď se těšíme jako mediální partner na všechny hráče a hráčky, kteří dorazí na další kola Darovanské tour.