Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

S jarem přichází často nachlazení a kašel

Za okny se objevuje čím dál více sluníčka a teploty se pomalu a jistě šplhají nahoru. Předzvěst jara je tady. Lidé ale často neodhadnou správně přechod počasí a odkládají teplé oblečení dříve, než by měli. Jsou tedy v jarních měsících více vystavováni různým prochladnutím a nastydnutím.

Obzvláště pro muže to bývá náročné období.  Jsou často těmi, kdo brzy odhazují vrstvy oděvů, a tak na sebe nachlazení nenechá dlouho čekat.  S tím přicházejí nežádoucí problémy v podobě rýmy a nepříjemného kašle.

Kašel přitom patří mezi nejběžnější onemocnění dýchacích cest, dokáže nám velmi ztrpčovat život. A netýká se jen mužů, ale platí to i pro ženy a děti. Právě děti jsou nejvíce náchylné na teplotní vlivy a jejich organismus bývá napaden jako první.

Pro zbavení se nepříjemného kašle je možné vyzkoušet jeden z mnoha „babských“ receptů, které by vám měly pomoci se kašlání zbavit. Jako například domácí česnekový sirup, jitrocelový sirup, nebo tymiánový čaj. Ale přiznejme si to, kdo má v dnešní době čas se s něčím takovým doma lopotit.

Poradím vám jednodušší způsob, jak se kašle snadno a rychle zbavit. Řešením je Stoptussin.

Jak se nejlépe zbavit nepříjemného kašle?

Jedním z vyzkoušených účinných přípravků je Stoptussin. Patří mezi velmi oblíbené léky při virových infekcích dolních a horních dýchacích cest, při zánětu hrtanu a průdušek. Zvládnete s ním léčbu dráždivého, suchého a obtížně ztišitelného kašle.

Dvě účinné látky proti kašli

Stoptussin obsahuje kombinaci dvou účinných látek. Tou první látkou je butamirát, který tiší suchý dráždivý kašel právě na centrálním nervovém systému. Druhou složkou je guaifenesin, jenž reguluje hustotu a produkci hlenu a navíc obnovuje na sliznici dýchacích cest ochranný film a tím pomáhá proti dráždění. Stoptussin není návykový, a proto je vhodný i pro děti.

Před použitím pečlivě prostudujte příbalový Stoptussin leták. Přípravky se prodávají v několika provedeních jako třeba sirup, kapky, nebo tablety a seženete je v každé dobré lékárně.

 

Důležité informace:

STOPTUSSIN, STOPTUSSIN sirup, STOPTUSSIN tablety jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití. Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci. A jejich použití případně konzultujte s lékařem či lékárníkem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist