Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Rohože: Pro všestranné použití

Jsou věci, které se na první pohled zdají jako obyčejné a nedůležité, ale opak je pravdou. Přesně takovou věcí, nebo vlastně doplňkem, jsou rohože. Důležitý funkční prvek, jenž má všestranné použití. Naleznete je v bytech, domech, firemních budovách, halách, na veřejných prostranstvích a spoustě dalších míst. Jejich hlavní funkce je ta praktická, a to dokonce takříkajíc oboustranná. Umožní příchozím, aby si u vstupu očistili obuv, a zároveň brání tomu, aby se do interiérů dostávalo zbytečně mnoho nečistot a tím se příliš rychle opotřebovávaly podlahové krytiny. Přestože vstupní čisticí rohože jsou především preventivním opatřením ve prospěch čistoty a pořádku, záleží samozřejmě i na jejich designu, neboť významně ovlivňují první dojem z navštíveného prostoru.

Nezapomínejte na design, vytváří první dojem

Nezáleží nutně na tom, z jakého materiálu jsou rohože vyrobeny; vždy by měl být na prvním místě našeho zájmu jejich design, jenž vytváří první dojem hned u vstupu. Při výběru rohože si dejte záležet a nešetřete financemi. Bylo by škoda kvůli tomuto doplňku „ztratit body“ hned na první dojem. I obyčejná gumová rohož může mít šmrnc.

Některé rohože plní i speciální funkce

Na trhu je v současnosti široké portfolio rohoží. Sehnat můžete například vstupní, dezinfekční, průmyslové, schodové, protiúnavové, ale třeba i bazénové rohože. Každý si najde to, co potřebuje. Některé stojí za to si pořídit i přesto, že jste jejich koupi původně ani neplánovali. Přesně takové jsou protiúnavové rohože. Pomáhají proti bolestem chodidel, kloubů a zad při dlouhodobém stání. Speciální povrch totiž dokonale zvyšuje pohodlí, ať už se jedná o kuchyni či jiné pracoviště. Navíc díky tepelně izolační vrstvě chrání před chladem některých podlah. Za zmínku stojí i průmyslové rohože, jež bývají opatřeny i protiskluzovou úpravou, která snižuje riziko uklouznutí a zvyšuje tak bezpečnost chodců.

Kde naleznete široký výběr rohoží

Hledáte-li opravdu velký výběr veškerých druhů rohoží, nezapomeňte se podívat i na www.vmbal.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist