Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Rady a tipy pro pánský šatník

Pánský šatník si zaslouží stejně takovou pozornost jako dámský šatník. Ať už si muž nakupuje oblečení sám nebo se o něj stará žena, je důležité, aby se oblečení dalo vhodně kombinovat a hlavně bylo pohodlné pro jeho nositele. Víte, co by v pánském šatníku rozhodně nemělo chybět?

1) Nejdříve se snažte pánskému šatníku dát jednotný styl. Může se jednat o sportovní šatník, elegantní a milovníci tvrdé muziky ocení metalový styl oblékání. Vždy šatník přizpůsobte svým zálibám, práci a hlavně se v daném oblečení musíte cítit dobře.

2) Nemusíte se nechávat strhnout módními trendy ani šatník obměňovat každý rok. Pokud jsou vaším oblíbeným druhem pánského spodního prádla boxerky nebo slipy, tak je klidně noste. Nejžádanějším kouskem jsou však pánské bavlněné trenýrky.

3) Kromě spodního prádla, které by mělo být kvalitní, sedět přesně na vaši postavu, nikde netáhnout a neškrtit, myslete také na ponožky bez děr, čisté a vyprané. K pánskému obleku pak volte správnou barvu tak, aby ponožky nerušily celkový vzhled.

4) Pokud nosíte často obleky, tak určitě víte, že je dobré sladit opasek a boty. Vybírejte si kvalitní koženou obuv, která vám vydrží. To stejné platí o opasku, přece jej nechcete neustále měnit a kupovat nový. Do těchto prvků se vyplatí investovat.

5) V pánském šatníku by také rozhodně neměly chybět džíny. Vyberte si odstín, který se vám líbí, k ležérnímu stylu se hodí světle modrá nebo bílá. Do společnosti se hodí černé nebo tmavě modré džíny.

6) Při výběru pánského spodního prádla se nebojte odvázat. Klidně si pořiďte bavlněné trenýrky s potiskem nebo vtipnými vzory. Takové spodní prádlo může být i skvělým tipem na dárek.

7) I muži mohou nosit svetry, nebojte se pořídit do pánského šatníku kvalitní a pletený svetr, který může být i na zapínání. Mužům budou slušet i široké límce, výběr barvy je opět na jeho nositeli. Na podzim se hodí přírodní barvy, oranžová, žlutá a různé odstíny zelené.

8) Základem pánského šatníku je oblek, přímo na míru. Určitě každý muž najde ve svém životě důležité okamžiky, kdy se hodí mít oblek a kdy ho opravu využije. Vyberte si klasickou černou barvu nebo trendy tmavě modrou. Pro světlejší typy mužů se hodí i šedý oblek v kombinaci s černou košilí.

9) Kromě množství triček by měl mít každý muž v šatníku také košile. Ideálně pár bílých košilí, několik černých, a poté již podle uvážení nositele. Například košile se vzory, s krátkým rukávem, s originálním límečkem, popřípadě s moderními nášivkami.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist