Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Proč pořídit na svou zahradu párty stan?

Přemýšlíte nad tím, že zahradu vylepšíte právě o možnost tohoto zázemí? Jestliže stále váháte, podívejte se společně s námi na několik pozitiv a důvodů, proč je rozhodně dobrou volbou.

Na jakoukoliv zahradu

Je jedno, jak velká je vaše zahrada. Může být menší a tak se vám bude hodit skutečně ten altán, který má kompaktní rozměry. Když ale máte zahradu velkou, není problém pořídit řešení, které nabídne plochu i několik desítek metrů čtverečných. Tímto chceme jasně říci, že výběr je opravdu široký a nabídka prodejních stánků dokáže rozhodně uspokojit i vaše potřeby, právě s ohledem na aktuální velikost vašeho pozemku – tedy vaší zahrady.

Snadná montáž i demontáž

Máte obavy z toho, že budete trávit desítky minut pokaždé, když budete altán skládat a poté zase rozebírat? Určitě není třeba mít obavy. Kupte si nový nůžkový altán a všechny starosti můžete jednoduše hodit za hlavu. Proč? Díky své konstrukci je stavba otázkou několika málo minut, jelikož nikde nic nespojujete, jenom roztáhnete jednotlivé strany. Stavbu tak zvládnete ve třech krocích:

  • Roztažení konstrukce
  • Umístění plachty
  • Ukotvení do země

Dokonalá ochrana proti jakémukoliv počasí

Jeden z hlavních důvodů, proč ho mít. V první řadě vás ochrání proti dešti, což je dnes bráno jako naprostá samozřejmost. Nejde ale o pozitivum jediné. Pokud má bočnice, ochrání vás také proti větru. Problémem však může být i silné sluneční záření. I na něho vyzrajete, jelikož vám zahradní altán nabídne tolik požadovaný prostor, kde budete ve stínu.

Nízká pořizovací cena

Posledním důvodem pro pořízení je rozhodně velmi nízká pořizovací cena. Určitě se není nutné obávat vysokých investic, a v souvislosti s tím, jak je altán praktický, vás jeho cena příjemně překvapí. I proto je dnes trendem posledních let, zvláště u těch, kteří pravidelně na své zahradě pořádají různá grilování a párty, a za tímto účelem zde chtějí mít pro své hosty i vybudované jednodušší zázemí.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist