Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Proč byste měli mít platební bránu na svém e-shopu?

V našich končinách existují desítky tisíc internetových obchodů, takže konkurence je opravdu vysoká. Pokud však přemýšlíte, jak se dostat před konkurenci, jednoznačně nezapomeňte na perfektně připravenou marketingovou strategii. Stejně tak byste měli mít prostředí online prodejny intuitivní. Spousta zákazníků se rozhoduje, zda v daném obchodě nakoupí, či nikoliv i podle toho, jaké platební metody daný portál umožňuje. Jestliže nabízíte pouze drahou dobírku a osobní převzetí, potom jste opravdu pozadu. Implementovat byste měli na svůj e-shop i ostatní způsoby plateb, a to za pomoci platební brány.

Platební brána by neměla v současné době chybět na žádném e-shopu, neboť v zákazníkovi vyvolá pozitivní emoce. V očích uživatele se stanete moderním internetovým obchodem, který se přizpůsobuje aktuálním technologickým trendům.

Jak platební bránu vůbec vybrat?

V případě, že se tedy rozhodnete použít na svém internetovém obchodě platební bránu, máte na výběr z několika variant. Zajímat vás zřejmě bude cena, ale také jednotlivé funkce, které vám platební brána dokáže nabídnout. Sledovat byste tedy měli následující body:

Jaké výhody platební brána přináší zákazníkům? Velice důležité je, aby bylo používání jednoduché, příjemné a rychlé. Žádný uživatel se nechce zdržovat tím, že bude zkoumat, jak daná platební brána funguje.

Při rozhodování vás zřejmě bude zajímat také cena, tedy jaké jsou poplatky za transakce, zřízení platební brány, měsíční poplatky za vedení a podobně.

Stejně tak nesmíme opomenout integraci, tedy metodu, jak platební bránu do internetového obchodu dostat. Čím je to snadnější, tím je to lepší.

Bezpečnost je věc, která zajímá nejen vás, ale také vaše zákazníky. Zjistěte si, jak platební brána zachází s daty platebních karet.

Občas se vyskytne nějaký ten problém, a proto by měla platební brána nabídnout okamžitou technickou podporu, která je schopna s vámi potíže co nejrychleji vyřešit.

Platební brána Pays

Oblíbenosti se v poslední době těší platební brána Pays, a to především pro její jednoduchost. Nastavení je snadné, aniž byste potřebovali mít znalosti z oblasti programování. Potěší vás, že si provozovatel platební brány neúčtuje nesmyslné poplatky. V neposlední řadě vás nadchne pestrá škála funkcí, které platební brána Pays nabízí.

 

 

 

Stačí se zaregistrovat na Pays, potvrdit elektronickou smlouvu, kterou obdržíte skrze e-mail, a potom přejít na webovou stránku, která vám vygeneruje platební odkaz. Vyplníte detaily vašeho e-shopu a získáte kód, který potom jenom vložíte na své stránky. Jednoduché, rychlé, bez průtahů. Platební brána Pays nabízí všechny platební metody – kartou, převodem, ba dokonce i mobilem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist