Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Proč by vám v šatníku neměly chybět pánské mikiny

Moderní muž se vyznačuje bohatým a různorodým šatníkem. Existují spousty stylů, ve kterých se můžete dnes oblékat. Důležité je neupínat se pouze na jeden určitý druh oblečení. Šatník stylového muže musí být hlavně pestrý a jednotlivé kousky by mělo být možné navzájem dobře kombinovat. To je důležitý základ, na kterém musíte stavět.

Jestli jste ten typ muže, který si v oblékání pro sebe ještě nenašel to „své pravé ořechové“, pak se vůbec nestyďte a řekněte si o radu opravdovým profesionálům. Obětujte nějaké finance navíc a vezměte si s sebou alespoň jednou na nákupy módního stylistu, který vám pomůže najít ten správný styl oblékání právě pro vás.

Co se pestrosti v oblékání týče, nemusíte se držet jen „zajeté klasiky“ v podobě obleků, košil, blaserů, polotrik apod. „Omlaďte“ svůj šatník například tím, že do něj zařadíte i pánské mikiny, jež využijete na sport nebo jiné volnočasové aktivity.

Pánská mikina Tommy Hilfiger

Pánská mikina pro omlazení šatníku

Při výběru pánských mikin se klidně držte osvědčených značek. Ty produkují prověřenou klasiku v tomto druhu oblékání. Jednou takovou je například pánská mikina Calvin Klein, jež je doslova stálicí a s níž rozhodně nešlápnete vedle. Nabízí se většinou v „usedlejších“ barvách, které jsou pro tuto značku typické, tedy v bílé, černé a šedé.

Jejím stejně dobrým protipólem může být třeba originální pánská mikina Tommy Hilfiger, jež se bude vyznačovat pestrobarevnějším provedením. A přitom je pořád stylovou klasikou, která rozhodně jen tak neomrzí. Zkusit ale můžete i značku Scotch & Soda, pro niž jsou příznačné zajímavé vzory a poutavé nápisy.

Jste-li hodně odvážný typ muže, pak můžete zabrouzdat i do nabídky temperamentní španělské značky Desigual. Ta má vždy opravdu velmi zajímavé kousky, které u jiného výrobce určitě nenajdete.

Pánská mikina pro omlazení šatníku

Kde sehnat ty nejlepší a originální mikiny

Teď, když už víte, že pánská mikina by měla být součástí vašeho šatníku, je ještě potřeba, abychom vám prozradili, kde můžete sehnat ty nejlepší a originální kousky.

Přesně takové seženete v e-shopu www.different.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist