Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Problémy se zakřiveným penisem? Tato fakta je dobré vědět

Máte zakřivený penis a daný problém vás celkem dost trápí? Potom je dobré vědět o této komplikaci několik důležitých informací. Začít je vhodné tím, že tento problém se týká celkem velkého množství mužů. A řada z nich se rozhodně řešit Peyronieho chorobu. Tím se konkrétně dostáváme k tomu, že jsme zmínili i název tohoto zdravotního problému, která se může týkat až devíti procent mužské populace. Je tedy jasné, že nejste sami.

Jaké jsou příčiny?

I nad tím jste se jistě zamýšleli. Je to celkem pochopitelné. Když bychom se měli podívat na to, jaké jsou hlavní příčiny křivého penisu, musíme na tuto otázku odpovědět celkem nelichotivě. Ty nejsou nijak známé a jde jednoduše o vývoj lidského těla. Podobně, jako je tomu v případě velikosti přirození. Útěchou vám budiž alespoň to, že víte, že za daný problém sami nemůžete.

Dá se řešit?

Zde už můžeme být pozitivnější. Problém, který zmiňujeme, se rozhodně řešit dá. A to různými metodami, v závislosti na celkové míře daného zakřivení. Jaké jsou hlavní tři postupy?

  • Příjem doplňků stravy a důležitých látek
  • Nošení speciálního přístroje na penisu
  • Operační zákrok

Pamatujte, že čím, menší dané zakřivení je, tím jednodušší a také méně náročná je metoda léčby a šance na ideální výsledek – tedy vyrovnání.

Jak problém řešit v tuto chvíli

Pokud se jedná o zakřivení, které je opravdu jenom minimální, dá se s určitostí říci, že se jedná o stav, který je zcela normální. Zde není důvod řešit cokoliv. Když vás ale současný stav výrazně omezuje, je třeba začít konat. Buď na vlastní pěst, což je spojeno s objednávkou doplňků stravy, nebo s využitím přístroje označovaného Phalossan, popřípadě s využitím odborné pomoci. V tomto případě tedy doporučíme návštěvu lékaře, které dokáže odborně posoudit problém a samozřejmě navrhne i vhodnou metodu léčby, která odpovídá vaší situaci.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist