Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Problémy s plešatostí vyřešíte různými způsoby. Toto jsou ty hlavní

I když se to nezdá, i muži samozřejmě řeší svůj vzhled. Do této kategorie patří i vlasy. Bohužel problémem pro mnohé muže je to, že jim vlasy postupně vypadávají. To může mít mnoho příčin. Když se podíváme na ty hlavní a na ty nejznámější, tak se jedná hlavně o:

  • Genetické důvody

  • Prostředí

  • Životní styl

Pokud vypadající vlasy začínají trápit i vás, je na místě začít tento problém aktivně řešit. Podívejte se s námi na několik osvědčených postupů, které jsou dnes mezi muži nejpopulárnější. O jaké jde?

I vlasy potřebují vyživovat

Stejně jako jakákoliv jiná část vašeho těla, tak i vlasy potřebují vyživovat. Když jim dodáte, co potřebují, tak máte jistotu, že budou nejenom krásnější, ale budou také zdravější. Díky tomu mohou přestat vypadávat a budou výrazně hustší. Nejlepší cestou, jak dodat vašim vlasům vše co potřebují jsou zcela určitě vitamíny na vlasy. Díky tomu si stačí každý den vzít jednu tabletu a mít jistotu, že vlasy budou mít vše potřebné, co ke svému zdraví potřebují. Vitamíny však můžete čerpat také z běžné, a hlavně pestré stravy.

Důležitou roli hraje také životní styl

I ten může způsobit, že se vašim vlasům nebude dařit tak, jak očekáváte. A tak začnou vypadávat. Problémem mohou být různé neřesti, nekvalitní strava, ale i špatná péče. Zlepšete všechno dohromady a uvidíte, že vaše vlasy budou opět nejenom zdravější, ale budou hlavně hustší. Bez rizika jejich nadměrného vypadávání, které bude způsobovat plešatost.

Někdy může pomoci jenom lékař

Jsou i případy, kdy má na padání vlasů vliv také nemoc. V tomto případě je vhodné navštívit lékaře, který stanoví nejenom diagnózu, ale hlavně navrhne o vhodnou léčbu. To se týká především situací, kdy se u mužů objevují různé formy alopecie. Jedná se o nemoc, která je charakteristická právě ztrátou vlasů. A nejenom jich, protože může začít vypadávat třeba také obočí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist